Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cand revine servarul ca vreau Los Santos!

 

Bun venit la ghicitoarea mama omida, serverul va revenii peste aproximativ 1203192309102391203491+59304590128390182390182390 minute, o seară plăcută în continuare.

 

De unde vrei să ştim noi?

Link to comment
Share on other sites

Da eu i-am intrebat pe colegii mei , nu pe colegute.... Nu te mai satura Dumnezeu de posturi

 

HAhahAHhahaha, bleach.

Văd că RPG 2 e on, trebuie să dea drumul şi la rpg 1 în curând.

Server on !

Edited by Low Speedy Low
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bun venit la ghicitoarea mama omida, serverul va revenii peste aproximativ 1203192309102391203491+59304590128390182390182390 minute, o seară plăcută în continuare.

 

De unde vrei să ştim noi?

Mdea am stins PC n-are rost ...

 

Link to comment
Share on other sites

Da,dar nu imi vine parola de la pasword recovery...prin email

Da,dar nu imi vine parola de la pasword recovery...prin email

nici tie nu iti vine? nici mie:((. nu stiu ce sa i mai facX(

Link to comment
Share on other sites

Problema este că b-zone poate trimite 999 e-mailuri limită setată de yahoo pentru a nu face spam în inbox pentru fiecare site / comunitate.

La fel ca şi cu activările pentru contul pe forum, site-ul nu poate trimite mai mult de 999 e-mail-uri.

Eu am fost printre primii şi am primit :D.

Veţi putea mâine cu siguranţă.

 

P.S: Los Santos este tot al nostru ! Viva Los Stracci !

 

PauL. poate nu dai primă câte 5kk de fiecare că ne supărăm.

Link to comment
Share on other sites

Nai cu cine frate asta e asa se intampla cand ai admini in mafie....

Noi luam banuri la fiecare war pe abuziri dc sa nu recunoastem dar straci nu ia nimic de ce?pentru ca la noi nu e un admin care sa ii rezolve si pe ei cu ne rezolva pe noi balon/shocky

Eu iau ban pt ca ,,fac abuz de heal'' da stracci care o ard grav pe abuz gen eu stau cu combat pe cladire si ei tot intrau ieseau din restaurant....pacat ca nu se vedeau numele,,,,daca era cuneo in locul celor din stracci lua ban imediat niste baieti din stracci o ard grav pe *** dar nu se ia nicio masura caz dovedit :

Blackrp a stat 1 luna jumate in stracci si tot cuneo a tipat pe /report ca are aim nu a primit nimic a fost dat afara(3/3 warns)a intrat cuneo la primu war a primit ban pt joypad....

La fel si cu Celebrul/inegalabilul/invicib

 

 

 

 

 

Ce a zis Cuneo despre noi :)))

Da si ei nu stiu cate reorturi dam,pentru ala aim pnm,,,,

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti pentru war-urile de pana acum, pana la urma tot ce am facut / am muncit in ultima vreme, se vede acum pe /turfs. Felicitari, si sper sa il tinem cat mai mult, cat despre o activitate, vedem diseara cand vin si eu de la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.