Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara dragi fosti colegi, imi pare rau ca s-a ajuns aici. Vinnie iti multumesc pentru Faction Warn. S-a ajuns la asta din cauza unui NAB ca altfel nu ii pot spune. Oricum aveam de gand sa imi dau demisia. M-a usurat Vinnie, pacat ca am iesit cu 10FP.

Mult succes in continuare la war-uri, sper sa va pastrati cat mai mult Los Santos-ul maro.

Multumesc PauL. pentru sansa acordata, pentru rank-ul acordat, vei ramane mereu, atat tu cat si colegii mei in inima mea.

Semnat, DragosFlo.

 

Spuneai că rămâi cu mine aici până ne lăsăm de Sa:Mp, nu te mai iubesc.

Edited by Low Speedy Low
Link to comment
Share on other sites

Buna seara tuturor. Vreau sa va spun cateva cuvinte ianinte sa plec:

 

Totul a inceput pe 20.08.2012, cand am demisionat din Fire & Medic Dept. Am vrut sa incerc o mafie, deoarece imi era "sete" de DM. Era era lui Anthony. in Stracci si a lui DeviL in Barzini, deci aveam 2 variante de alegere: Stracci sau Barzini. Pana la urma am ales Stracci Family si nu imi pare rau. edusca00 fiind pus lider provizoriu in locul lui Anthony., deoarece era plecat, m-a acceptat si am trecut testul. Am devenit si eu mafiot. Cand am primit 2 FW in mai putin de 2 saptamani din cauza unor "prostii" am crezut ca zilele mele aici sunt numarate. Totusi, am primti FW clear, dupa care am revenit in forta. Am cucerit orasul, am dat jos Tattaglia din suprematie, de Cuneo nu se punea problema. Din pacate Anthony. a renuntat la lider... Noul lider a fost Cristi: un nou lider, o noua era. Aici m-am imprietenit foarte bine cu PauL., TresTiii si Explosive. Cu Cristi cred ca am dus mafia cel mai sus, am luat tot oarsul LS de 3 ori si o data aveam si 4 zone din LV. Cristi din pacate si el a trebuit sa lase locul altcuiva din cauza unor probleme personale: acest loc fiind luat de prietenul meu PauL. Cristi l-a sugerat pe TresTiii sublider asa ca PauL. si-a pus increderea in el. Dupa plecarea lui TresTiii, am fost ales eu sublider si mi-am propus ca scop cucerirea orasului dinou. Din pacate a intervenit Corleone si ne-a luat fata cucerind toate teritoriile posibile. Dupa ce i-a fost scos liderul lui Razvan14 am accelerat in sus cucerind dinou intregul oras.

 

Remember: PauL., eXtesY, RoberteL, Explosive, Yusuf, TresTiii, Zer01, [F4L]balon, [F4L]ShocKy, dany313, mTy., aLexBz, WhixyCFR, WhitePoint, SpeedY, Cristi, Anthony., Marco si multi altii...

 

Multumesc tuturor pentru increderea acordata, sper ca am ajutat sa ducem mafia asta foarte sus.

Remember Consigliere Magnum, inghetata! :*

 

Multa bafta mai departe tuturor, sa aveti numai impliniri si sa ascultati de PauL. pentru ca stie el ce face!

 

Iti urez succes in Hitman, sa faci si acolo o treaba buna ca aici.

Link to comment
Share on other sites

Magnum, la inceput cand am intrat eram prieteni foarte buni dar pe parcurs au intervenit nervii si agitatia asa ca eu fiind o fire mai .... ma supar repede. Oricum mi-am cerut scuze si sper ca ai trecut cu vederea, bafta in Hitmen.

 

Flocea ... ce potbsa zic decat ca mai rar colegi ca tine :) sigur vom tine legatura <3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.