Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Auzi copile , lasa suferintele astea pentru mucosii de la tine de la bloc ! Va invit pe toti pe team viewer , la mine sau la yaphets,sau acasa , sa vedeti cum se trage daca nu credeti . Un om prins in fapt cu aim , se mai chinuie cu unban ?,cu posturi cu vrajeli ? Nu , aia e . Dar cand nu ai aim , si iei ban aiurea , doar pt ca niste oameni nu isi dau seama ce e un deagle sau il tin invers e chiar enervant ! Invatati dracu sa trageti si nu mai plangeti ! Cand am sa urmez eu la ban pt aim si ramane aim , iti transfer tie toti banii mei si dau delete la S@MP !

O sa cer warn up pentru tine, nu iti permit sa postezi aici, daca ai ceva de discutat cu el ai PM sau discutati in game. Salut.

Link to comment
Share on other sites

mafyt3i.png

 

Cand vei primii ban pentru aim imi vei transfera mie toti banii tai si vei sterge San Andreas MP din calculator.

Sper sa te ti de cuvant.

Nu mai posta aici te rog, mersi.

 

@Cam slabut azi la war-uri, am ramas dezamagit spre seara...putini on ..v-ati dus toti la Romanii au talent ahaha.

Totusi, am pierdut teritoriul cucerit miercuri...n-am progresat deloc.

Edited by SpeedY17
Link to comment
Share on other sites

Am citit tot forum-ul, observ că nu s-a lăsat decât cu o plângere din partea inevitabilului Don Paul.

 

O seară frumoasă.

 

 

Trist .... pentru voi. Acest " Don Paul " are cu ce sa se mandreasca pe server si in viata reala, cand o sa ajungi la 10 % din realizarile lui atunci sa deschizi gura.

Link to comment
Share on other sites

Gata baaaaaaaaaaaaaaa, nu va mai certati, o sa-i batem, o sa se oftice, o sa ne ofticam, o sa-i batem si tot asa, PACE !

 

Puti a intelepciune...nu, pe bune puti...mergi si fa un dush.

0yIUxKJ.jpg

 

Noapte buna Andrey, ceilalti...o facem de-un spam?

Link to comment
Share on other sites

http://postimage.org/image/m45umtdyh/

 

 

Si inca mai vin notificarile ... si asa ma plictisesc, nu mai stiu unde sa ma impart :))))

Trist .... pentru voi. Acest " Don Paul " are cu ce sa se mandreasca pe server si in viata reala, cand o sa ajungi la 10 % din realizarile lui atunci sa deschizi gura.

Exista EDIT totusi .

Noapte buna stracci :)

Link to comment
Share on other sites

La ora asta noapte buna Stracci? In weekend Stracci nu doarme la ora 12 :))) ! Care da un rob? doar ce am venit si eu acasa...

Am zis si eu na.. :))

Totusi pe langa ce am zis presimt ca o sa fie o noapte lunga.. :))

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti,doar ce am venit de la antrenament,ce sufera baietii din alte mafii,"mafioti" adevarati,macar in joc sa fie si ei mafioti daca in RL sunt niste papagali :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.