Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai fetele:))

 

care jucati league of legends?

 

Am jucat eu inainte... pana am primit invitatia la Dota2, daca vrei iti pot trimite o invitatie :).

Back de la scoala.

Nu trebuie sa bagam in seama acel turf, la fel ca Paterno care ne-au luat 3 turfs si in ziua urmatoare de war le-am luat inapoi si la fel ca Tattaglia cu acele 2 turfs, Cuneo va ramane cu nimic.

 

Va*, legat...

Uneori ma intreb ce faceti la ora de romana...

Vom recupera HQ-ul nostru secundar (HQ Cuneo) miercuri, fi-ti fara grija.

 

GRAMMAR NAZI!!!

Edited by Joseph Stalin
Link to comment
Share on other sites

Am jucat eu inainte... pana am primit invitatia la Dota2, daca vrei iti pot trimite o invitatie :).

Back de la scoala.

Nu trebuie sa bagam in seama acel turf, la fel ca Paterno care ne-au luat 3 turfs si in ziua urmatoare de war le-am luat inapoi si la fel ca Tattaglia cu acele 2 turfs, Cuneo v-a ramane cu nimic.

 

Va*, legat...

Uneori ma intreb ce faceti la ora de romana...

Vom recupera HQ-ul nostru secundar (HQ Cuneo) miercuri, fi-ti fara grija.

Link to comment
Share on other sites

Va*, legat...

Uneori ma intreb ce faceti la ora de romana...

Vom recupera HQ-ul nostru secundar (HQ Cuneo) miercuri, fi-ti fara grija.

 

Cu siguranta maestre speedy problema e cum au reusit aia sa ne bata .

In fine il vom recupera . asta e sigur.

Succese

Link to comment
Share on other sites

Nu mai fi tu aşa inteligent, că strică !

 

 

 

* Back de la liceu, care-i treaba pe aici ? :) La 16:00 mă duc la primu' Antrenament a lu' Oţelul :)

 

Sunt inteligent pentru ca pot si-mi permit.

Baga 30 ture materiale ca la war mereu te plangi ca nu ai.

Link to comment
Share on other sites

Sunt inteligent pentru ca pot si-mi permit.

Baga 30 ture materiale ca la war mereu te plangi ca nu ai.

Defapt e prima data aseară când m-am plâns, aşa că nu mai băga de la tine, cică poţi si-ţi permiţi, da' defapt nu poţi nimica, şi nu-ţi permiţi nimica. :)) aşa că taci că faci curent :-$

Link to comment
Share on other sites

Am jucat eu inainte... pana am primit invitatia la Dota2, daca vrei iti pot trimite o invitatie :).

Back de la scoala.

Nu trebuie sa bagam in seama acel turf, la fel ca Paterno care ne-au luat 3 turfs si in ziua urmatoare de war le-am luat inapoi si la fel ca Tattaglia cu acele 2 turfs, Cuneo va ramane cu nimic.

Macar noi ramanem cu limba romana....

 

Va scriu de la info dar nu pot sa ignor cat sufera unii....

 

A dat quote la ce am scris eu si a pus pe forum la Cuneo.

MARE OM MARE CARACTER!

+ ca el cand a dat quote era corectat de mine si el a refacut gresala si a facut cu rosu...

TINE-O TOT ASA, MAESTRE!!!

Bucurati-va cat aveti ocazia pentru un amarat de turf.

Link to comment
Share on other sites

Cand eu va zic de caracterul lui,voi batman,cand eu va zic cate ceva despre anumite lucruri,voi batman.

Ne vedem dupa 18:00 am de invatat

 

E: Nu e vorba de sublider,eu ma refer la acele PM-uti in care ma acuzi degeaba....

 

NU AM TRADAT CUNEO,te-am "tradat" pe tine,daca vrei vorbim in game de fata cu toti si clarificam lucrurile...Sa stii ca eu sunt liber sa aleg orice factiune vreau...frate revino-ti in fire,nu esti singur pe lumea asta...

Edited by CLOD
Link to comment
Share on other sites

Salut, back de la scoala !

Am avut 29-2 la warul cu cei din Cuneo, nu stiu cum au reusit sa ne bata aia =))) Dar lasa, fericirea lor ca si-au recuperat HQ-ul, cand o sa aiba tot LS-ul si jumatate din LV atunci sa-si permita sa vorbeasca cu noi.

Link to comment
Share on other sites

Baieti a venit ziua sa plec din aceasta factiune minunata,din pacate acumuland 3 FW warn.Aceasta perioada de timp petrecuta alatur de voi a fost pentru mine ce-a mai frumoasa. Bafta la war-uri si as fii tare bucuros sa vad harta complet maro peste un timp.. :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

Baieti a venit ziua sa plec din aceasta factiune minunata,din pacate acumuland 3 FW warn.Aceasta perioada de timp petrecuta alatur de voi a fost pentru mine ce-a mai frumoasa. Bafta la war-uri si as fii tare bucuros sa vad harta complet maro peste un timp.. :* :* :*

Bafta mai departe,te pupa bunicu:P

Link to comment
Share on other sites

V-am spus de nenumarate ori sa aveti grija la ceea ce faceti pentru ca toti sunt ochii pe noi sa gresim si sa ne fac post.

Edited by Joseph Stalin
Link to comment
Share on other sites

Baieti a venit ziua sa plec din aceasta factiune minunata,din pacate acumuland 3 FW warn.Aceasta perioada de timp petrecuta alatur de voi a fost pentru mine ce-a mai frumoasa. Bafta la war-uri si as fii tare bucuros sa vad harta complet maro peste un timp.. :* :* :*

 

Bafta mai departe Gola.

Patriot las-o mai subtire frate, nu te mai agita atat ca faci "BUMMMM".

CLOD, faza cu "tradatu" e veche si personal n-o agreez, la fel mi-au facut si mie dar apoi s-au dat pe brazda.

Link to comment
Share on other sites

Baieti a venit ziua sa plec din aceasta factiune minunata,din pacate acumuland 3 FW warn.Aceasta perioada de timp petrecuta alatur de voi a fost pentru mine ce-a mai frumoasa. Bafta la war-uri si as fii tare bucuros sa vad harta complet maro peste un timp.. :* :* :*

Bafta GOLA, imi pare rau ca pleci. Mi-a facut placere sa fim colegi. Tine-o tot asa, si vei ajunge departe!
Link to comment
Share on other sites

Baieti a venit ziua sa plec din aceasta factiune minunata,din pacate acumuland 3 FW warn.Aceasta perioada de timp petrecuta alatur de voi a fost pentru mine ce-a mai frumoasa. Bafta la war-uri si as fii tare bucuros sa vad harta complet maro peste un timp.. :* :* :*

Bafta mai departe Gola.

SI tie NoLifEe..

Link to comment
Share on other sites

Macar noi ramanem cu limba romana....

 

Va scriu de la info dar nu pot sa ignor cat sufera unii....

 

 

Eu ti-am evidentiat greseala prietene... te poti uita si in quote-ul lui speedy daca nu ma crezi:-? Va plangeti ca s-a bagat Royce la un war si ca "va fura" adiminii dar in ograda voastra nu va uitati.

 

@clod Bine ca am eu caracterul ala. Iesi ca nu iei sublider? Cine e cel jalnic eu?

 

E1: Clod nu cred ca ti-am reprosat ceva de tradare. Ti-am reprosat de nesimtirea de care ai dat dovada. Ai spus ca te duci in PD iar la 5 minute aplicatie la stracci... Subiect inchis. Ramaneti voi cu ls si lv ca se vede ca romana nu va ajuta.

 

=))))))))))))) Esti culmea rau de tot sa mor eu :))))))

1.Stiu ce le-ai zis la astia pe /f despre mine.Vezi tu in Cuneo inca sunt oameni care ma sustin pe mn,nu pe tine ;) STIU TOT CE SE PETRECE ACOLO :)

2.Despre ce nesimtire vorbesti? :))) Faptul ca sunt LIBER sa ALEG ce vreau eu este nesimtire?

3.Ok,nu ne ajuta romana,dar nu cred ca esti tu in masura sa vb despre romana noastra ptr ca nici tu nu esti stralucit la capitolul acesta ;)

 

 

Bafta maine la waruri,eu nu cred ca intru...am de invatat... ;)

 

Noapte buna Stracci !!! HAI MALAGA :X

Edited by CLOD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.