Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pentru o propozitie nu trebuia sa iti dea ban, desi vina ta a fost ca nu trebuia sa vorbesti deloc cand ai vazut ca este spam.

Fa si tu cerere de unban .. poate e milostiv kelton cu noi si ne iarta de data asta :))

Link to comment
Share on other sites

Ce vb ma =)) cand am dat /setfreq 103.5 in 2 secunde nu am mai vazut nimic pe chat ! A tinut vreo 15 min spamu intruna :))))))) Bine ca doar m-am uitat si am tacut :D

Link to comment
Share on other sites

Spammerilor :)) gg whixy ...

Am luat si eu primul me worst in viata mea =)) Sper ca e prima si ultima. Cand am vazut ce lag e, nu mai aveam chef de war ...Tot una, eu ies, decat sa mai iau un worst :)) Sper sa nu se mai repete.

Bafta la war baieti. Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Salut băieți acum 20 minute am ajuns și eu acasă, mi-am făcut un duș și acum mă pun în pat. Intru imediat să văd și eu situația turfs-urilor.

 

O seară placută tuturor.

Link to comment
Share on other sites

29 user(s) are browsing this forum

 

25 members, 2 guests, 2 anonymous users


  • NewLife, Alexutzu222, WhixY Stracci, Mitty, PiCi92, CosteL FCRB, GF Synth, Sgarrista bunicu, PH Vladutz, TOV eXtesY, rTs FuNN, x TaTaie x, Soldato Cranky, nWo HarrisoN, CBN NesQuik, CLOD, AndreyCiubotariu, P a u L, TL Toretto, Aadrian, qazdawn, Richter, LTK Rendark, pH R0cky

Fara numar fara numar :)),ce se mai bucura ei cand noi pierdem dar ei deabia au luat 3 turf-uri dupa 3 luni daca nu mai mult... trist.Oricum in cateva zile o luam de la 0 ca se baga SF deci n-am pierdut nimic..

 

Noapte buna.

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

Eu am bag la somn. Ne auzim maine in game.

Noapte buna!

Noapte buna..

Apropo, super avatar ai.. cred ca l-am mai vazut undeva.

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca ati pierdut si restu' warrurilor dupa ce am luat ban nu ? :))

Lasa nu e nimic.

@Noapte buna!

Neata all !

Imi place semnatura ma :)))

Unde ai gasit-o ? Pe traseu ? xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.