Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta baieti, mi-a facut placere sa ma joc alaturi de voi, succes pe mai departe !

Baa ne lasi asa?nu fii si retrage mai ramai

Link to comment
Share on other sites

Ba sper sa fim macar 20 pe turfs seara asta daca vreti sa pastram LS-u asa cum e daca nu mergeti pe afara sau stati afk in hq ca deobicei

Link to comment
Share on other sites

Salut!
Eu cred ca voi nu sunteti normali...suntem 30 in si 8 pe zona,RUSINE MA RUSINE!

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu am iesit Ceau p@ Chiar ma doare unde-va ce zice lumea de worst-ul din seara asta Ca era de la inceput pierdut ala Chiar nu ma intereseazaa ;) P@!

 

 

 

PS: Si nu ma intereseaza de cei care nu ma suporta ma Doare la 7 Metri in fara .... De uniii ,chiar daca imi zice sa imi dau demisia eu tot nu imi dau nici o demisie ........ Eu barem ma duc la toate war-urile nu ca alti sta in hq...sau nu vin deloc ........ Bafta am plecat la SOMN

Edited by iStunt AIM
Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna All.

Link to comment
Share on other sites

Imi place de voi multi suferiti de LS verde si voi stati afk in HQ sau nu veniti deloc la waruri.

Ba amigo adevarat frate toti stau in hq ca au -2,3 Dar vino frate pe turf si stai fa + daca poti daca nu iei worst Asta e zici ca te omoara cnv sa mor asta mor pe uni stau in hq ca am -2 sau 3 Aiurea E asa Amigo?

Link to comment
Share on other sites

Asa e ma si ce naiba daca iei worst macar te-ai luptat nu ai stat de frica in hq ca vai mama iei worst,Deobicei pe - tau multi fac + dar unii sunt prea redusi mintal sa inteleaga acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

Asa e ma si ce naiba daca iei worst macar te-ai luptat nu ai stat de frica in hq ca vai mama iei worst,Deobicei pe - tau multi fac + dar unii sunt prea redusi mintal sa inteleaga acest lucru.

Da ma si apoi scot vorbe ca domne ca e paralel ala dar eu barem incerc frate nu ca alti stau in hq.... Sau cerere de invoire

Link to comment
Share on other sites

Haters gonna hate;).Nu te lua dupa toti macar tu vi war de war nu freci menta pe alte servere sau afk in hq si pe /sleep

Link to comment
Share on other sites

Salut!
Ba,duceti-va in pasnica fratioare ca mafia nu este de voi,numai INACTIVI...cand intrati o data de doua ori pe samp va laudati pe /f ca dati 3/3 si cand colo sunteti vai de capu vostru.Aveti noroc cu Dookid ca este mai intelegator,daca as fii in locul lui nu as fii asa,deja intreceri masura!!!!

PLECATI IN PASNICA DACA NU VA ESTE GANDU LA MAFIE!

 

TraTeCyy 26 d-8 350 PhaReLL 16 d-2 160 FaTzA 14 6 220 CoKe. 9 6 100 BiZoN. 8 5 220 aNNakin 10 7 420 the.punisher 4 1 370 DOC97 6 5 430 YoshiJiro 8 7 200 drunKer 7 6 310 [rTn]K0rS 7 6 310 DSG 1 1 300 TurneR. 1 2 20 sRn 0 1 100 [AIM]DooKid 4 5 350 iStunt. 2 4 390 [sir]BadDriver 2 4 60 [rTn]TheS.T.I.G. 3 5 300 ALex... 0 3 320 [AIM]Amigo 5 8 240 Kiranulea 2 5 300 pArAdOx. 5 8 310 Gabos. 1 4 240 [AIM]qMenthoL 6 9 320 [AIM]Bombardier 1 6 230 Kikioo 3 8 190 [AIM]Maximuss 3

8

 

Primul scor cati au omorat al doilea de cate ori au murit!

NICI EU NU SUNT ZMEU DAR NICI CA VOI BA AIA DE LA ULTIMELE LOCURI >:PX( X(

Edited by biZon eXe
Link to comment
Share on other sites

Eu as zice sa va calmati. E doar un joc. Nu e usor sa castigi un war, nu toti sunt nascuti invatati, vad ca va e greu sa va aduceti aminte de unde ati plecat si voi.

Calmi ca se vor invata si ei, nu tre sa ii luati asa tare acum. Daca tot sunteti asa de buni, de ce nu mentineti voi factiunea? Faceti voi +-urile necesare. Ca mereu daca suntem 6-7 cu +5 sau mai mult din factiune e bine. (se stiu ei bine cine).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.