Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

@@Daniel ZEW Date-n rasa matii de cocalar cand ascultam eu Specii, Haarp Cord, Credry2k, Kazi Ploae, Chimie, Dragonu ak47 etc... . te jucai cu puta in tarana, nu stiai ce-i aia muzica.Nu o sa ai nici o data ocazia sa-i cunosti pe Chimie, Aforic, Dragonu etc... in realitate si personal, il am pe un tovaras Leca Mihai e in brigada cu Chimie si Aforic dute la manele tale unde te simti cel mai bine.Si iti mai zic un sfat lasa-te de astea "Interes: Dinamo Bucuresti" ca nu ai fata habar nu ai si pun pariu ca nu ai vazut nici o data galeria lui Dinamo si n-ai fost nici 1 data la un meci de-al lui Dinamo si credema stau la 2 pasi de Stefan Cel Mare.Stateam, ne ascundeam in scari de bloc siii rupeam cu bataia pe stelisti cand veneau, faceai pipi pe tine in casa

Edited by DC K0rS
Link to comment
Share on other sites

@@Daniel ZEW Date-n rasa matii de cocalar cand ascultam eu Specii, Haarp Cord, Credry2k, Kazi Ploae, Chimie, Dragonu ak47 etc... . te jucai cu puta in tarana, nu stiai ce-i aia muzica.Nu o sa ai nici o data ocazia sa-i cunosti pe Chimie, Aforic, Dragonu etc... in realitate si personal, il am pe un tovaras Leca Mihai e in brigada cu Chimie si Aforic dute la manele tale unde te simti cel mai bine.Si iti mai zic un sfat lasa-te de astea "Interes: Dinamo Bucuresti" ca nu ai fata habar nu ai si pun pariu ca nu ai vazut nici o data galeria lui Dinamo si n-ai fost nici 1 data la un meci de-al lui Dinamo si credema stau la 2 pasi de Stefan Cel Mare.Stateam, ne ascundeam in scari de bloc siii rupeam cu bataia pe stelisti cand veneau, faceai pipi pe tine in casa

Ce te-a apucat ma?? :))
Link to comment
Share on other sites

Ce te-a apucat ma?? :))

Dal in rasa lui imi zice mie de Haarp Cord.Cand umblam eu in brigada cu astia se pisa pe el in casa

Link to comment
Share on other sites

Dal in rasa lui imi zice mie de Haarp Cord.Cand umblam eu in brigada cu astia se pisa pe el in casa

Acum am vazut ce ti-a zis...

E un amarat din ala care crede ca daca stie o melodie, gata e mare rapper.

Dal in rasa lui imi zice mie de Haarp Cord.Cand umblam eu in brigada cu astia se pisa pe el in casa

Acum am vazut ce ti-a zis...

E un amarat din ala care crede ca daca stie o melodie, gata e mare rapper.

Degeaba asculti rap, daca ai comportament de manelist / cocalar.

Dal in rasa lui imi zice mie de Haarp Cord.Cand umblam eu in brigada cu astia se pisa pe el in casa

Acum am vazut ce ti-a zis...

E un amarat din ala care crede ca daca stie o melodie, gata e mare rapper.

Degeaba asculti rap, daca ai comportament de manelist / cocalar.

Link to comment
Share on other sites

Salut la toti nu va alarmati sunt K0rS.Le-am aratat celor in VTB ca fara codati nu fac nimic si stati linistiti seria de banuri nu se opreste aici pun pariu, ca mai sunt codati se stiu ei foarte bine cine sunt.Maine vin si eu la war daca suntem in jur de 30 on si numai stati afk in hq rupem va garantez

Mi-am adus aminte de o melodie ce-i drept e cam veche, dar la vremea ei era bomba melodia cel putin pentru mine si inca mai este albumul a fost creeat cu rahatul ala de sfarsitul lumii din 2012:

O SEARA PLACUTA VA UREZ!!!

Edited by Xenonz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.