Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai ca am iesit si eu,lasati certurile,e decizia lui daca el a vrut sa mearga acolo asta e,dupa atatea luni te mai si plictisesti si simti nevoia de o schimbare,in ziua de astazi nu e chiar asa usor sa ajungi la rank 5,cat despre codati au fost,sunt si vor fi in toate mafiile,deja a devenit ceva normal pe B-Zone,sunt mai multi codati decat jucatori curati.

 

Noapte buna,maine la waruri sa fiti cel putin cati am fost la sedinta.

Edited by NewLifePUNCTeXe
Link to comment
Share on other sites

 

@AIM K0rS nu am injurat pe nimeni,eram ironic cand am spus ca sunt codati dar daca nu intelegi e treaba ta si in + despre cei care ti am zis ca sunt codati sunt unii dintre prietenii mei cei mai buni de pe bzone,ca sa stii si tu.Si nu am vorbit niciodata urat despre GSB,nu vorbii aiurea ce nu stii.

 

Link to comment
Share on other sites

@@R0LLs, ;) ;) ;) ;)

#e clara treaba cu scoala asta, maine deja ei imi dau 6 ore, ist rom geo ist mat mat. Ma duc sa ma sinucid, reinvii la war-uri. brb

Stiu cum e ma, tot 6 ore pe zii am si eu, faza naspa e ca tre sa ma trezesc la 7 :((

Link to comment
Share on other sites

Hai salut,cum a fost in prima zi de scoala ? (pentru cei care au).

 

@@Bladestar ZEW,Sti cand ti lua tu bacu ? cand n-or mai exista codati pe B-zone =)), si eu am bacu,da nu stiu cum sa-ti zic mi se rupe,daca stai sa te stresezi de pe acum ca ai bacu la anu doar rau iti faci.Pana la urma ce se poate intampla daca nu-l iei ? :)) nu te condamna nimeni la moarte.

 

Deseara waruri,sper sa fim 30+ (ce vise am) si sa lasati distractia deoparte de azi ne punem pe treaba,ori luam LS-u ori ne lasam de SAMP ce dreq.

Edited by NewLifePUNCTeXe
Link to comment
Share on other sites

Hai ca suntem bulanosi noi nu gluma,mai rar asa ceva,cand suntem si noi 30 ON se anuleaza warurile =)),sper sa-i moara la intrare lu' ala care a dat flood.

 

Hai salut , :))) ce gluma pe newlife , orcum bulan rau pe verdant si vtb astazi , sper ca maine sa fie mai bine ;)

Link to comment
Share on other sites

Personal am sa ma ocup sa va verfic la invoiri. Care are mai mult de una pe saptamana va fi trecut ca absent la war. O invoire pe saptamana va ajunge, daca nu putati ajunge aveti topic de demisii. Deoarece nimeni nu e absurd puteti da un PM si explica problema liderului/subliderului cu motivul pentru care nu ati venit la war chiar si daca aveti o invoire.

Link to comment
Share on other sites

Baieti scuzati ca nu am ajuns azi la waruri, dar de la scoala am plecat direct la Alexandria jud. TR am avut niste treburi de rezolvat pe acolo neeaparat + iubi asta e sper ca va-ti descurcat.Lasa ca data viitoare (sambata) vine iubi la mine la Bucuresti se intoarce roata nici nu ma gandesc ce fac doar eu cu ea singuri acasa :))))))).Hai noapte buna sunt foarte obosit dupa drum maine iar scoala X((((

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.