Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bun si asa :)),pauza pana la :25,la 25 sa fiti in joc sa ne mai distram putin,mai luam o bataie mai o secunda alea alea.Nu fiti suparati ca pierdem,v-ati obisnuit cu vitctoriile si acum cand dati de greu ori iesiti ori va puneti AFK doar sa nu veniti la waruri,nu asa se face.

 

Incepe o noua campanie: TRATEC nu fi noob. :))

Edited by NewLifePUNCTeXe
Link to comment
Share on other sites

Bun si asa :)),pauza pana la :25,la 25 sa fiti in joc sa ne mai distram putin,mai luam o bataie mai o secunda alea alea.Nu fiti suparati ca pierdem,v-ati obisnuit cu vitctoriile si acum cand dati de greu ori iesiti ori va puneti AFK doar sa nu veniti la waruri,nu asa se face.

 

Incepe o noua campanie: TRATEC nu fi noob. :))

Tratec nu fi nob :))

Link to comment
Share on other sites

Salut. Frumos la war, nu mai venim. ( Fara FVR, cu Adytututu copilasu(14 ani) smecherasu ) =))))

Un analfabet.... "cacatu-le" =))) Dar na omu e destept drept dovada ban 30 zile.

Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Si-a facut Avispa cruce cu mn , va faceti si voi :))) ?

E o poveste interesanta despre legenda draeneilor ( dreneilor ) , despre cn era Velen , ce era cristalul Ata'mal , cine erau Orci Samani dupa planeta pe care au aterizat , de ce s-a numit Draenor noua lor planeta si multe altele mai am sa va zic despre Draenei.

Multi dintre voi nu stiti ce inseamna Draenei in limba Eredur.

 

TdJIEDo.jpg

 

Zerschlagene era numele lui.

 

Rasa : Draenei

Führer: Akama

Herkunft: Scherbenwelt
Acesta nu este un Draenei obisnuit. Sargeras de care am sa va povestesc l-a transformat in jumatate Draenei si jumatate demon , adaugand-ul astfel in Burning Legion.
Maine o sa va las toata povestea aici.
Link to comment
Share on other sites

Where is the nab Dookid? , @Newlife be happy nob you will take the best scor , cuz i'am not there.. :D

Link to comment
Share on other sites

@@TRATEC, Nu trebuia să se termine aşa, e total absurd pentru nişte playeri care îşi bat joc de munca altora şi abuzează la maxim şi nu îi prinde absolut nimeni..

Îmi pare rău, respect pentru realizările care le-ai avut şi pentru ce ai făcut în Green Street Bloods, succes!

Am ieşit şi eu, noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Uitate si tu , dans de om nebun by SniPeRS =))

 

Orasul din spatele meu este Stormwind ( castelul aliantei ) . Dupa cum vedeti este ca un sat ca alea dupa timp-uri.

Castelul hoardei este diferit in procent de 90% spre deosebire de cel al aliantei. Hoarda au altfel de constructii mai barbare , au ruine si tot felul de constructi ca in jungla. O poza mai jos cum arata el defapt :

 

4ndZOhq.jpg

 

Orgrimmar , marele teritoriu al hoardei. Indiferent de cine esti in alianta , odata ce intri in castelul lor numai iesi viu fiindca sar garzile pe tine si iti sparg cap-ul. La fel e si la alianta , nu intra nimeni de la hoarda in castel si oricine intra moare..

Astazi in Battleground a pierdut alianta in fata hoardei de vreo 5 ori :))

Lasa ca maine castiga alianta si facem si noi 3/4 sau 4/4 win-uri :))

Putin mai greu pentru mine ca am sentiment-ul ala ca m-am intors impotriva Verdant-ului , avand acolo vreo 6-7 luni e putin mai greu pentru mine sa ma adaptez , intelegeti voi :))

Parca as fi un Draenei ( drenei ) care este transformat de catre Sargeras in jumatate demon si jumatate Draenei si se alatura in Burning Legion sa isi omoare propria specie :))

qPTKuvO.jpg

 

Maine am sa va las aici o poveste despre legenda Draeilor.

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

@@TRATEC, RESPECT TRATEC!

 

Cine e cu mine striga RESPECT TRATEC!

 

RESPECT TRATEC !!!!!

Salut , ce mai faceti ? eu deabia ce am venit de la scoala , eram cu tratecyy in confa cand a iesit ca a luat secunda de 4-5 ori ... ne auzim tratec sper sa revii aici :*

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.