Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, sa vezi nabu de biscuite, si-a bagat codu', dupa ce ca eram 14 on, ca sa le ia ls. Trist.

Daca l-ar fi luat si ei corect as fi zis, dar cu oameni ca trestii si multi altii care se activeaza cand e 7-7 de ne bat la diferenta de 30 kills n-ai ce face. EI joaca cu moduri legale =)).

Link to comment
Share on other sites

@@Amigo in locu tau mi-ar fi rusine sa spun de altii ca traiesc la lumina calculatorului.

Nu uita ca tu ti-ai bagat ficati in samp pentru VIP-ul ala si altele. Acum ma astept la o replica de genul din partea ta 'da, pai bag banii in jocuri ca eu am de unde ca tu nu ai o chifla in burta' dar decat sa bag atatia banii cati ai bagat tu in SA-MP mai bine ma duc afar si ii beau si ii fumez si ma distrez.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, eu sunt noul vostru coleg sper sa ne intelegem.

 

@@South Blacky07, fratioare ai zis pe rpg ca am injurat verdantul si mi-am cerut scuze, cand mi-am cerut eu scuze/ am injurat verdantul si o sa il mai injur de cate ori am ocazia, verdantul sub condurea celor din b0t de care tu esti depedent din punctul meu de vedere nu merita respect, asa ca bai blacky da-te-n sanatate.

Edited by AIM Sassori
Link to comment
Share on other sites

ilive sunt mai smecher in real.ca tot neamu tau de sparti.ai 14 ani si ai tupeu in fata unui cacat de pc de al tau cu 5 milioane lua ti as fam in pl de copil trist.Hoby am bagat cati am vrut,am bagat maruntisu ce imi ramanea de afara bag pl in ma ta aia trista.Ti ai vinde casa si familia sa fi ca mine jegosule sa mi sugeti pula aman2 de labari tristi.

Link to comment
Share on other sites

Lasatii ma e treaba lor cati ani au si ce fac,candva si eu am fost ca ei (desigur nu aveam anii lor eram mai mic :)) ),cand ma certam cu toti intr-un joc virtual care nu-mi ofera nimic,din care nu castig nimic daca am turfuri si nu pierd nimic daca n-am,acum mai joc doar de plictiseala la waruri,trebuie sa invatati ca e doar un joc nimic mai mult.

 

PS:Welcome Sassori si fara certuri ca nu-si au rostul,iti zic eu din propria experienta,daca te cobori la nivelul unora te bat cu prostia ;).

Link to comment
Share on other sites

Ba donatorule , tu care imi ziceai ca iesi de pe skype ca iti face lag :)) si vorbesti de pc la 5 mil ? Donator infect , imi pare rau dar nu prea stii sa minti , cacat imputit , tu esti un bogat cu fite ca altceva nu am ce sa-ti zic , dar pacat ca ai fata zici ca esti extraterestu te-a facut xsavi de ras cand si-a dat demisia ( din gsb)asa ca numai venii tare in gura pe aici , ca nu prea ai de ce , :)) Cum sa cumperi de 20mil bani lu spintecatoru ? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.