Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@M a s T e r, Mai incet cu double-postul .

Se pare ca ne-am luat si hq-ul , am prins attack pe Pig Pen insa eu nu o sa pot venii maine la waruri , sper sa luati 2/2 , Nb , Succes.

OK . WELCOME Alexander.Capone[JAF] ; mr.bobec ; piNNNguin. . Sper sa ne intelegem de minune pe durata voastra/a mea in aceasta mafie. Noapte Buna

Link to comment
Share on other sites

Ce v-am zis eu ca n-o sa tina mult gata s-a spart gasca :)))).Asta banuiesc ca asteptati sa iasa codatii, acum e randul vostru sa va afirmati, dupa ce imi expira restrictia in acest gang poate vin si eu inapoi sa luam LS-ul:)))).V-am pwpat!

Link to comment
Share on other sites

Ce v-am zis eu ca n-o sa tina mult gata s-a spart gasca :)))).Asta banuiesc ca asteptati sa iasa codatii, acum e randul vostru sa va afirmati, dupa ce imi expira restrictia in acest gang poate vin si eu inapoi sa luam LS-ul:)))).V-am pwpat!

În fiecare mafie sunt câte 5-6 codaţi, poate chiar mai mulţi. Unii dau pe faţă 3/3, secundă, alţii joacă frumos fără să iasă în evidenţă. E de ajuns să îţi dea X 3/3 din run care are scor 5-10 să-ţi ia cheful şi să nu mai faci nimic la war:)

Link to comment
Share on other sites

E aiurea pusa ora..... mergea mai bine de la 10-12. Si prea intens de luni pana vineri. Cand eram eu tanar pe serverul asta erau 2 sau 3 zile de war cu pauza intre ele iar mafiile faceau si altceva in afara de waruri.

 

Voi cate blacklist-uri ati mai rezolvat in ultima vreme? Cate targuri de arme, droguri etc? Cate protectii ati facut la activitatiile celor din Taxi LS in ultima vreme?

 

PE vremea aceea chestiile astea erau mai dese decat warurile si era mult mai frumos in mafie. Acum daca nu e war ma bucur sa gasesc 5 online.

Link to comment
Share on other sites

E aiurea pusa ora..... mergea mai bine de la 10-12. Si prea intens de luni pana vineri. Cand eram eu tanar pe serverul asta erau 2 sau 3 zile de war cu pauza intre ele iar mafiile faceau si altceva in afara de waruri.

 

Voi cate blacklist-uri ati mai rezolvat in ultima vreme? Cate targuri de arme, droguri etc? Cate protectii ati facut la activitatiile celor din Taxi LS in ultima vreme?

 

PE vremea aceea chestiile astea erau mai dese decat warurile si era mult mai frumos in mafie. Acum daca nu e war ma bucur sa gasesc 5 online.

Asta asai...cand eram TTB acolo era o data la 2 zile cand aveam intalniri cu cei din SI

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.