Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut ,,,...baieti ! Mi s-au stricat rami ...si nu pot deschide jocul . O sa mi-l repar zilele astea cred. Aseara am avut un scurt circuit la panoul de curent si s-au dus rami eram la war atunci . Bafta baieti la war ! V-oi reveni cat de rpd posibil !

Edited by M A S T E R
Link to comment
Share on other sites

Bafta, baj3ti. Poate ne vom intalni candva in vreo factiune.

Yoshi, fii mai activ si ai grija cui dai sublider.

Sper ca nu v-am suparat vreodata. Am incercat sa fiu mai indulgent. Daca v-am jignit a fost din cauza nervilor de la war. Incercati sa luati LS, si daca se poate, ma voi gasi undeva la membrii de onoare.

Va pwp.

Edited by zeAma69
Link to comment
Share on other sites

Bafta, baj3ti. Poate ne vom intalni candva in vreo factiune.

Yoshi, fii mai activ si ai grija cui dai sublider.

Sper ca nu v-am suparat vreodata. Am incercat sa fiu mai indulgent. Daca v-am jignit a fost din cauza nervilor de la war. Incercati sa luati LS, si daca se poate, ma voi gasi undeva la membrii de onoare.

Va pwp.

Bafta omule ! Naspa ca ai plecat . Nb GSB

Link to comment
Share on other sites

Cine trebuie sa primeasca rank astazi, iesiti de pe joc sa intru pe panel sa va pot da, ca nu pot intra pe game, nu sunt acasa.

Acum alta problema, m-am uitat pe evidenta facuta de beyond si va intreb daca va place, sa fiti sanctionati fiecare (unii sunt trecuti absenti, dar sunt invoiti de mine ca au vb in game cu mine inainte sa joace), dar totusi activitatea voastra lasa de dorit, si eu va spun sa va o indreptati ca o sa incep sa va sanctionez drastic.

Link to comment
Share on other sites

O sa treaca si perioada asta.... a inceput o runda de teste.... trebuie note la scoala si multi profesori dau teste... sunt cei ca mine care sunt prinsi in campania electorala.... altii o bat de masa ceva mai inters.... oricum trecem si peste

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.