Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mda, asta e. Pot spune ca probabil au cedat psihic, dar inca e prea devreme pentru asta. :)
Eu inca mai rezist totusi, si chiar daca ma enervez repede, ascult cateva de la maestrul Cedry2k si trece. :o3

Hmm, tocmai ce am terminat de edit skin-ul. :)

http://postimg.org/image/7v3crnsjv/

Link to comment
Share on other sites

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ce drq bagati toti demisi asa in prostie?

@, Chia daca suntem colegi, iti spun in parere de rau, nu e frumos sa critici, porti modurile lui rasta, si altele apoi faci skinuri anti bot si anti nush mai ce...nesimtire pura, el chair a ajutat cativa membrii din comunitate, tu...?

Link to comment
Share on other sites

@ Cred ca am specificat si ieri, ca singurul care e de treaba, si n-am nici o treaba cu el, si il apreciez pentru ceea ce face si ca joaca fara coduri, si reuseste sa traga bine, este Rasta. (asta am zis in game, poti intreba si pe pittbull), asta am zis. Daca am facut un skin care scrie ANTI B0T pe el, nu inseamna ca-i urasc pe toti de acolo, am facut asta pur si simplu pentru restul membrilor, ca mna B0T s-a apucat sa faca post lui zeama, si unii de acolo au cod, nu dau nume.

Acum intelegi ce vrei. Ah, da! Si cu ce am criticat? Nu folosii cuvinte care nu le intelegi ;) daca spun ANTI VTB sau ANTI B0T asta nu inseamna ca am criticat pe cineva, cat despre moduri, da am un KMF facut de Kewl si Rasta, dar dupa cum am spus mai sus, apreciez ce face Rasta (ma refer la moduri), nu e la mana tuturor sa creeze moduri. :)

 

Edited by AIM musiQQ
Link to comment
Share on other sites

Cat timp suntem in LS pe primul loc, e bine. Si veti vedea, daca ramaneti aici, ramanem aceeasi garda, VTB mai mult de 6-7 turfuri nu vor avea, cu tot cu Trestiii si Rasta, desi imi sunt prieteni amandoi :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.