Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai noroc...mi-am terminat si eu inactivitatea, am intrat aseara la waruri...asa putini cat am fost am reusit sa castigam si noi un war, trebuie sa trecem la reconstructie sa refacem factiunea, am sa vorbesc cu beyond cand dau de el si sa incepem iar treaba pt ca asta nu e fata adevarata a gsb-ului.

Link to comment
Share on other sites

Momente frumoase am adunat de pe unde am fost, mai putin in bratva. Tinand cont ca am obtinut rankuri importante pe unde m-am dus si am reusit sa cucerim si orasu'. Mi-am incalcat promisiunea de a nu ma mai intoarce niciodata in LS cat mai joc samp...si uite ca beyond m-a corupt...treaba cu orasul am rezolvat-o deja..mai ramane sa obtin din nou un rank important :))

Link to comment
Share on other sites

@, daca ai niste arme care nu sunt cu chrome ai fii cel mai bine iar tinta, una verde si micuta :D

@, Adu`mi aminte deseara sa iti dau tinta aia care o ceri la Mods ca o am dar sa o recuperez :))

Edited by AIM Cristi95
Link to comment
Share on other sites

@, daca ai niste arme care nu sunt cu chrome ai fii cel mai bine iar tinta, una verde si micuta :D

@, Adu`mi aminte deseara sa iti dau tinta aia care o ceri la Mods ca o am dar sa o recuperez :))

Iti dau eu armele fara chrome , mai intai sa intru pe pc.

Am ajuns acasa cu o durere de stomac ...incerc sa imi revin .

Daca vrei iti pun si tinta .

Link to comment
Share on other sites

Buna la toti membri sunt Edi sunt membru nou am mai fost aici pe vremea lui Uuc am avut R3 si va salut !! Ne vedem seara la war sper sa ne intalegem !! Multumesc BabyDuck pentru SANSA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.