Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Foarte slab azi, unii din voi tineti deagle-u invers, altii nici nu va siliti sa intrati. Ma fratilor, daca nu aveti chef de war, mergeti in factiuni pasnice, acolo va e locul. Nu ne faceti sa inchidem topicul cu invoiri, ca nu cred ca vreti asta.

Link to comment
Share on other sites

Foarte slab azi, unii din voi tineti deagle-u invers, altii nici nu va siliti sa intrati. Ma fratilor, daca nu aveti chef de war, mergeti in factiuni pasnice, acolo va e locul. Nu ne faceti sa inchidem topicul cu invoiri, ca nu cred ca vreti asta.

 

plus unu

Link to comment
Share on other sites

Am dat FW-urile pe ziua de astazi , daca nu intrati la waruri nu va ganditi ca sunteti de neinlocuit , inactivii vor fi demisi si vor fi aduse persoane ce vor ajuta gangul , sper ca se va repara intr-un final bugul la RPG cu atacurile care se dau in timpul warurilor la 21:30 , o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

@AlexuTz DeviL Legend =)) Slab

Stiu,a fost foarte nasol.Sa ne bata Verdantu' ma? Lasati-o naibi de treaba.

Ba din 41 de ce 25 la war?Ce-s cu atatea invoiri observ ca cei noi in perioada de teste cam fac figuri.

Nu vin la waruri,comenteaza aiurea.Un exemplu Gdog dupa ce ca il las ii acord o sansa la test acuma ma ia la 3 pazeste.Frumos

Link to comment
Share on other sites

@Sheikh Nu sunt slab chiar deloc,da sti ca am avut perioada cand aveam nevoie de membri?

E uite atunci mi-a zis si Bey sa las putin mai usor la test , la arme.

Am facut asta am lasat si acuma imi spune mie ca sunt 0 fata tec.

O dau deagle vs deagle cu el cand vrea muschisorii lui.

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome tomy, atat tie cat si lui Sarpe. Din cate vad a aplciat si Ryakk deci ne facem trupa iar si luam LS`u fara probleme.

Maine avem doar un war cu TTB la care trebuie prezenta maxima pentru ca au membri activi si buni.
@, Nu ca unii nu ganditi, scuza`ma ca iti spun. Ii iau apararea ca e coleg de clan cu mine si il stiu destul de bine. In primul rand ce te face sa crezi ca ar folosii cod la rank 5 sau 4, cat are si fiind singur acolo pe turf? In al doilea rand voi ati ramas setati pe posturi facute aiurea. Daca te uiti mai bine, prima data ti`a dat 20 DMG, dupa care nu ti`a mai scazut fiind un moment de lag ;) dupa care ti`a scazut 40 si dupa iar 40, tu stand pe loc la o distanta de 40m si el fiind pe "c".

@@sprites, Invatai sa traga ca se fac de rusine prin posturi de genul asta. Love you :*

Edited by AIM Cristi95
Link to comment
Share on other sites

@, Eu nu te-am facut slab la arme ba :)) ti-am zis ca esti slab de caracter ca se urca ala in capu' tau =))

 

@, Welcome

 

 

 

Aahahahahahahahaha bombardier ban

 

http://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Bombardier =)))

 

justthink banat =)))

 

 

Edited by Sheikh
Link to comment
Share on other sites

@, Eu nu te-am facut slab la arme ba :)) ti-am zis ca esti slab de caracter ca se urca ala in capu' tau =))

 

@, Welcome

 

 

 

Aahahahahahahahaha bombardier ban

 

http://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Bombardier =)))

 

justthink banat =)))

 

 

Ma la mine zice ca nu e banat :))

Link to comment
Share on other sites

@@RoberT ZEW, Bombardier a primit unban , daca adminul a prins doar 3 minute de filmare neclara din 1 ora de waruri in care a dat magie necurata normal ca are dreptul la unban , eu zic ca cel mai bine este ca pe langa /report sa va filmati in caz ca va da cineva cu cod , ne vedem diseara ;) .

Edited by AIM BeyondOwn
Link to comment
Share on other sites

@AIM BeyondOwn Ba eu de filmat ,filmez dar pe copilasu asta n-am noroc sa-l prind.Ori se fereste de mine ca vede ca fac posturi la multii pentru coduri,ori nu stiu.Hai ca am plecat si eu la liceu ne vedem la 19:40-19:50 cand ajung acasa.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.