Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

A fost o seara minunata, pentru ca pe langa faptul ca am pierdut 2/3 mi-am facut si o gramada de nervi. GSB nu a devenit " usa de biserica" cum a spus cineva, dar hai sa tineti cont de ce zic eu pentru ca altfel, iau contrariul in bataie de joc. Si asta rezulta ca as putea schimba foaia, dar nu isi doreste nimeni asta si nici nu vreau sa decada GSB, doar este o mafie cu renume. Mai multe discutam in joc pe parcurs.

O seara buna

Link to comment
Share on other sites

 

Cosmin aka Arhanghel Inteleg de ai nervi , dar baremi lasa chatul deschis .. Tu crezi ca nu ma enervez cand vad ca stau 10 ani la usa si nu da nimeni fvr , si pe langa asta dai turn off , dupa 3 minute l-am sunat pe lord sa dea fvr .. Il al 2-lea rand , se intampla sa fie chatul inchis fix cand gasesc un loc liber , dar nu e vina ta .. La cat spam e pe /f indiferent facut de mine sau de colegi , dar macar lasa /turn on .. Iar colegi noi/vechi fiti si voi mai ascultatori daca nu vrei sa ajunga apa cristalina jos . PS: De cand esti lider nu mai accepti nici glumele , asta ma deranjat , te stiu de la rank 3 si erai mult mai de treaba ( Ma injurai asa bine :'( ) Dar tot eu stiam mai multe.. Poate asta se intampla din frica de nu a-ti pierde liderul , dar daca ne permiteam glume si inca cred ca ne permitem , stai calm ca nu-s sifon , daca as fi fost mafia asta ar fi avut 15 membri

 

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna GSB. Felicitari pentru war-uri. Frumos...

Rank 4+ dati attack-uri si dati si voi pe langa turfurile noastre.

Felicitari.

Acordati-mi si voi un +1 aici, e foarte benefica.

http://forum.b-zone.ro/topic/266828-propunere-fara-wanted-la-event/

Link to comment
Share on other sites

Cei care trebuie sa mai intre la war, logati-va din timp sa prindeti loc pentru ca de pe la 13:00 e 1000/1000. Va astept!

Eu zic sa ne pregatim de war de la 1 cu /sleep sa putem veni toti :))

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru prezenta din seara asta, a fost o seara destul de buna.

Maine vreau aceeasi prezenta, ba chiar mai mare. Usor-usor readucem Green Street Bloods unde ii este locul #LSVERDE

Noapte buna, maine de la capat :))

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună, băieți! Hai să facem LS-u verde.

Necomercial și care mai jucați lol, băgați-mă la prieteni pe lol : Gigi Frezatu .

Ce nume ai, sa moara Kha :))

 

Va multumesc pentru prezenta din seara asta, a fost o seara destul de buna.

Maine vreau aceeasi prezenta, ba chiar mai mare. Usor-usor readucem Green Street Bloods unde ii este locul #LSVERDE

Noapte buna, maine de la capat :))

Si maine vezi mai putini la war :)))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara noi colegi, unii ma stiti, altii nu dar sa ma prezint, sunt Donald dar e ok si Alex, luni seara m-am alaturat voua si chiar sunt impresionat de comportamentul vostru in general sper sa ne intelegem , acum astept la fel de mult ca ceilalti #LSVERDE!!!

Edited by Donald28
Link to comment
Share on other sites

Buna seara noi colegi, unii ma stiti, altii nu dar sa ma prezint, sunt Donald dar e ok si Alex, luni seara m-am alaturat voua si chiar sunt impresionat de comportamentul vostru in general sper sa ne intelegem , acum astept la fel de mult ca ceilalti #LSVERDE!!!

Si tu te gandesti numai la iarba cand zici verde ?:))

Lasati drogurile, nu-s bune :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.