Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

B-...wut ? :)) Imi aduc aminte ca am luat bronzul la maraton, prin 2013 daca-mi aduc bine aminte :))

Va doresc mult succes pentru saptamana ce urmeaza. Mafia e condusa de oameni capabili, care isi fac treaba, insa toate lumea trebuie sa se implice.

Pe durata war-urilor pastrati o atmosfera calma, fara suferinte, injurii si alte cele. Sa vad mai mult de jumatate din LS verde.

 

Numai de bine!

Link to comment
Share on other sites

Mult succes in noua saptamana de waruri, tigrilor. O sa-i bateti si fara mine.

 

Un mic cadou, wbekpUf.png?2. Baietii aveau cosmaruri cand ii bateam:)). Effacer, o sa-i bati tu, nu-mi fac griji.

 

No report! Va rog.

@@AT RaduMamii, Pai n-am decat 1 ban activ;)) si luat pt ip-uri comune cu un prieten.

Edited by Count LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@AnDeD Iauite man ce progrese am facut. Nici un conflict nu am mai avut cu nimeni.

M-am impacat cu toti din factiune , numai am nici un dusman pe aici.

Oricum , tu m-ai luat decat de 2 ori la cearta =)) James m-a luat de vreo 7-8 ori ca tot primea PM-uri de la nu stiu cine ca sa vezi : SniPeRS ne ameninta , vrea sa ne bata ca nush ce etc.. In fine nu imi zicea cn tot ii trimitea astfel de PM-uri ca si pe acolo stai linistit ca era sa ii mai bat pe vreo 2-3 .

Stiu man ca sunt diferit de atunci din Southern Pimps cand ai fost sublider dar am fost prea bun cu lumea atunci si acuma fac mai rau ca atunci cand mirosul de sange scoate din minti soldatii.

Link to comment
Share on other sites

Sincer sa va zic,nu am meritat sa castigam ultimul war,nu la cum v-ati comportat la restul,l-am castigat din noroc,asta a fost tot.Vi s-a vorbit degeaba,de 3 saptamani in coace tot primiti sfaturi,dar nu vreti nicicum sa bagati la cap.Am putea sa castigam,chiar am putea,dar asta doar daca incepeti sa bagati la cap.Pot face o lista intreaga cu oameni care au intrat aici doar din indulgenta,nu ca si-ar fi meritat locul foarte mult,si din cauza acestor persoane noi sunem cum suntem..Ba va inteleg,nu va duce capul sa faceti +,ori sunteti mai anei de fel,dar fratilor,va adunati toti,va urcati pe o cladire,intrati intr-un beci ceva,si stati acolo,NEMISCATI,lasatii pe cei care sunt capabili sa faca +.Ajutati macar cu influenta,daca cu altceva nu sunteti in stare.Voi spuneti ca am ceva cu voi,dar cand vad asemenea situatii tampite,imi vine sa mananc tastatura.Spre exemplu: Cum sa pleci cu strech la war,cand jos ai 5 masini care te asteapta? DE CE AR VREA CINEVA SA MEARGA CU STRECH,cand jos are masini,pentru ca fvr primiti imediat dupa ce il cereti,nu cred ca de cand am luat sublider a fost o situatie in care cineva sa ceara fvr,si eu sa nu dau.Asta e..O sa ne ridicam,cand o sa incepeti sa mai bagati la cap,si EFECTIV SA GANDITI PUTIN,asa .. cat sa va deosebiti de plante. :)

 

Poate cineva chiar ar aprecia ajutorul meu,dar na..Am promis ceva,cuiva,si acum trebuie sa stau sa suport tot felul de specimene.

: http://postimg.org/image/n7d1eyhdj/

Edited by meeeeeeeeeeeeeeez
Link to comment
Share on other sites

Am tot amanat sa postez aici si am considerat ca n-avea rost pentru ca oricum multi nu se uita pe forum si vorbesti cu peretii. Cum e posibil sa pierdem cu 31 ON, 28 pe zona, venind toti la backup? Va spun eu, se trezeste cate-un bezmetic sa iasa din formatie, vin alti 5-10 dupa voi si asa pierdem influenta din prima runda. Voi nu stiti sa jucati tactic, sa atrageti adversarii. Vedeti bine ca warurile se joaca strans, iar pe zona +/- 2 oameni. Daca aveam +5/10, fiti siguri ca intram in ei. Lasati-i pe cei capabili sa faca + , iar cei mai putini buni, stati la teamkill pentru ca se nimereste ceva si pentru voi. Daca voi, cei care faceti peste -5, va duceti 1vs1, n-aveti nicio sansa, poate dintr-un pur bulan sa luati un kill. Pe docks au facut 5 persoane -8/9, calculati si ganditi-va ca inseamna undeva la 40-45 kill-uri, adica cateva runde. Nu degeaba va dau backup si vad ca ascultati, veniti acolo, insa dupa un clear, va imprastiati si le dati kill-uri de pomana. V-am tot spus si vi-o mai repet inca o data: Daca nu va puneti pe picioare cu ascultatul, adica cei mai putini buni sa ne ajutati cu influenta , o sa incep cu FW-uri pentru neascultare la war si jucam cu invoirile inchise, la fel ca cei din VTB. Vad ca altfel nu va pot stimula. Am trecut de pragul unde membrii aveau obrazul gros cu 10 invoiri si inactivitati peste inactivitati, avem 31 ON + inactivitati si invoiri, maxim un absent nemotivat ramane, dar cum ramane cu jocul tactic? Pe Glen Park am luat 5 runde lejereanu, iar apoi au jucat la influenta langa pod. De ce a fost nevoie sa coborati si sa va duceti aiurea? Urma sa va repozitionez eu, stiam foarte bine ca suntem in inferioritate numerica. Cei care cititi si stiti ca ne cauzati probleme, ganditi-va bine ce e de facut. Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Am tot amanat sa postez aici si am considerat ca n-avea rost pentru ca oricum multi nu se uita pe forum si vorbesti cu peretii. Cum e posibil sa pierdem cu 31 ON, 28 pe zona, venind toti la backup? Va spun eu, se trezeste cate-un bezmetic sa iasa din formatie, vin alti 5-10 dupa voi si asa pierdem influenta din prima runda. Voi nu stiti sa jucati tactic, sa atrageti adversarii. Vedeti bine ca warurile se joaca strans, iar pe zona +/- 2 oameni. Daca aveam +5/10, fiti siguri ca intram in ei. Lasati-i pe cei capabili sa faca + , iar cei mai putini buni, stati la teamkill pentru ca se nimereste ceva si pentru voi. Daca voi, cei care faceti peste -5, va duceti 1vs1, n-aveti nicio sansa, poate dintr-un pur bulan sa luati un kill. Pe docks au facut 5 persoane -8/9, calculati si ganditi-va ca inseamna undeva la 40-45 kill-uri, adica cateva runde. Nu degeaba va dau backup si vad ca ascultati, veniti acolo, insa dupa un clear, va imprastiati si le dati kill-uri de pomana. V-am tot spus si vi-o mai repet inca o data: Daca nu va puneti pe picioare cu ascultatul, adica cei mai putini buni sa ne ajutati cu influenta , o sa incep cu FW-uri pentru neascultare la war si jucam cu invoirile inchise, la fel ca cei din VTB. Vad ca altfel nu va pot stimula. Am trecut de pragul unde membrii aveau obrazul gros cu 10 invoiri si inactivitati peste inactivitati, avem 31 ON + inactivitati si invoiri, maxim un absent nemotivat ramane, dar cum ramane cu jocul tactic? Pe Glen Park am luat 5 runde lejereanu, iar apoi au jucat la influenta langa pod. De ce a fost nevoie sa coborati si sa va duceti aiurea? Urma sa va repozitionez eu, stiam foarte bine ca suntem in inferioritate numerica. Cei care cititi si stiti ca ne cauzati probleme, ganditi-va bine ce e de facut. Noapte buna !

 

Lasa fratele meu totul in seama mea daca nu se poate altfel. Vrei sa vezi ca eu pot sa ii fac sa castige ? Fama pe mine calaul factiunii si cine nu stie sa traga direct decapitare. Ii pun cu gatul pe bustean si direct cu toporul , sa se sature.

Deci maine cine ia worst sa se prezinte in HQ cu gatul pe bustean pentru decapitare. No comment.

Eu am 2 scop-uri in factiune :

1. Sa ajut la facerea LS-ului verde.

2. Atunci cand pierdem totul dupa turfs sa va omor pe toti din factiune. Sunt un fel de Itachi , pe nici unul nu va las in viata.

Link to comment
Share on other sites

Am obtinut locul II la prima proba de la olimpiada. Urmatoarea proba, in aceasta seara, ora 20:00. Verificati topicurile "anunturi importante & invoiri activitati".

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vedeti, a inceput o rivalitate intre posturi intre noi si VTB. Nu a zis nimeni ca este un tratat "anti-post", adica sa abuzam pe fata, doar sa nu ne facem pentru lucruri mici. Toate posturile au fost retrase, si de la noi, si de la ei. De acum in colo, vorbiti cu mine sau cu liderul lor, nu va mai varsati nervii in sectiunea reports.

Prototype, toate lucrurile au inceput de la nervii tai pe care ti i-ai varsat aiurea. Se rezolva cu un PM, zic eu. Toate posturile active(7-8), erau de FW si multi erati pe muchie. Aveti grija ce faceti pe zona !

Link to comment
Share on other sites

Succes ba cu LS-ul . Voi reveni si eu in factiune dupa ce termin cu restantele de la facultate. Am vrut sa stau pana la un rank 5 minim dar nah.. Soarta :)

Atunci cand va scriam pe forum ca daca nu castigati va decapitez era pentru ca nu va putea incuraja omu altfel sa castigati la war-uri .. :))

Asta va fi ultimul meu post aici.

Sall la toti fratii din factiune !

Link to comment
Share on other sites

@@uSp, a, are numele pe forum ca a lui Monnster din joc. Da, sper sa scapam cat mai repede de inactivi si cred ca astea au fost cam ultimele plecari la mare, s-a terminat sezonul. Cu invoirile nu va fi mare problema, daca apar multe, inchidem iar topicul. Ideea e sa fim multi ON ca sa recuperam zonele de langa HQ. Am fost batuti la influenta. In orice caz, sa nu incepeti cu demisiile, la fel cum a spus si Jocker, important e sa ramanem uniti. N-o sa zic "Sunt doar niste teritorii" pentru ca asta este principalul scop intr-o mafie in "zilele" astea.

Link to comment
Share on other sites

@@uSp, a, are numele pe forum ca a lui Monnster din joc. Da, sper sa scapam cat mai repede de inactivi si cred ca astea au fost cam ultimele plecari la mare, s-a terminat sezonul. Cu invoirile nu va fi mare problema, daca apar multe, inchidem iar topicul. Ideea e sa fim multi ON ca sa recuperam zonele de langa HQ. Am fost batuti la influenta. In orice caz, sa nu incepeti cu demisiile, la fel cum a spus si Jocker, important e sa ramanem uniti. N-o sa zic "Sunt doar niste teritorii" pentru ca asta este principalul scop intr-o mafie in "zilele" astea.

Vezi ca a luat madutzu ban :))

Mai trebuie sa mergem dupa BL ca e chiar fain.

 

Noapte buna, GSB!

Link to comment
Share on other sites

@@AnDeD, am venit din tabara, numai ca am probleme cu windows-ul si de ma enervez nu ii mai bag lemne si il arunc de la geam. In fine, imi pare rau pentru azi, o sa suport consecintele. Azi il rezolv si intru in game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.