Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ei bine, vad ca va bateti joc de munca mea. Dupa cum i-am spuns-o si lui DEDE99, daca vreti sa ne "alergam", zburati pe capete astia care aveti gura mare. Am revenit din vacanta, iar de maine ma voi prezenta la waruri. Daca nu vad la warurile cu ELC minimum 25-28 pe turf si daca prind pe careva ca pleaca de unde dau eu back-up si intrati aiurea in ei, impartim sanctiuni serioase. Imi pun baza intr-un om de nadjeste, Radu, si voi il enervati si nu-l ascultati ca de, nu are factiowarn-ul pe loc, insa uitati-va mai bine la sanctiuni ca pe toate le acord acum. TC pana maine la waruri. Tot ce a luat ELC in LS trebuie recuperat si va rog, nu ma faceti sa inchid topicul de invoiri ca jucam asa de luni pana vineri si ramanem 30 in factiune.

 

Avem attack VTB si ELC , defend ELC.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care inca n-au vazut sau completat sondajul,va rog sa o faceti,poate totusi n-o sa fie in zadar:

http://forum.b-zone.ro/topic/294256-sondaj-b-zone/

Cat despre war-uri,sunt multumit,nu foarte,pentru ca prezenta putea fi mult mai buna.Daca am fi fost CEL PUTIN 27/28 pe turf cum ar fi normal (avand in vedere ca suntem un gang care are pretentia la turf-uri),altfel ar fi decurs lucrurile..Ne-am fi putut aseza frumos undeva,sa stam la influenta,si sa ii asteptam pe ei sa vina,nu sa ii alergam pe turf.Poate altfel va decurge situatia maine.

O seara cat mai placuta in continuare !

Link to comment
Share on other sites

@@meeeeeeeeeeeeeeez, asta le-am spus si eu. Era mult mai bine sa fim 30-32 pe zona, de pilda, CNN LS, iar ei cand au intrat in tunel si eram doar eu cu Mr.Andrew si imediat ne-au omorat, logic, 2 vs 25 + , sa vina ei la noi daca au pretentia la turfuri in LS. Eh, e bine, totusi, ca am putut castiga. Maine va astept intr-un numar CAT MAI MARE ! Seara frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Am votat si eu acolo, dar nu cred ca o sa se schimbe mare lucru... Sunt multe lucruri care nu-mi convin (playerii needucati aka civilii care fac DM si stiu doar sa ii deranjeze pe altii, unele parti din regulament care fac diferentieri intre playeri, pilele/relatiile la admini si multe altele) si sper sa se schimbe macar cateva din ele...

Felicitari pentru war-urile de azi, sa speram ca maine o sa fie la fel.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 11.09.2015, avem de disputat 4 waruri. 3 cu VTB si 1 cu ELC. Zonele le stiti, v-ati obisnuit. Prezenta cat mai mare si invoiri cat mai putine daca vreti sa castigam si sa nu va inchid topicul. In cursul zilei de astazi, RaduAlex95 va face evidenta si va posta si sanctiunile.

 

@@@ VERIFICATI TOPICUL ANUNTURI IMPORTANTE @@

Link to comment
Share on other sites

@, stai cuminte ca e coada la best.

 

 

Felicitari pentru astazi ! Daca va pastrati consecventi saptamana viitoare, cucerim orasul. Dupa cum v-am spus, cat mai putine invoiri, vor expira si inactivitati.

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

RO: Intervalul de timp în care vor avea loc Warurile între Ganguri este acum 20:00-22:00. Atacurile se pot da de la ora 22:30 până in următoarea zi la ora 19:30.




ENG: The interval of time when wars will take place between the gangs is 20:00 - 22:00. The turfs can be attacked starting at 22:30 untill the next day at 19:30.


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.