Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vreau sa le urez un calduros bun venit celor noi intrati in factiune si tot odata vreau sa le atrag atentia ca daca au venit sa ajute sunt rank 1 si atat , cu nimic mai presus de ceilalti , nu vreau sa vad suferinte de diva pe /f sau aere de superioritate fata de ceilalti iar daca va zic sa stam undeva stam toti acolo nu vreau sa vad situatii in care vom fi nevoiti sa sanctionam cum ca vezi domne' unii sunt ,,buni,, si pot sa mearga rambo , conducerea va decide cand putem merge pe cont propriu si cand avem nevoie de a juca influenta.Maine vreau sa luati turful de pe Richman doar prin influenta asa ca intrati la war.Maine am majoratul asa ca evident nu voi intra pe joc , va urez succes si luati aminte la cele scrise mai sus , noapte buna GSB ;)

La multi ani barosane , la cat mai multe fete si sa le ... pe toate
Link to comment
Share on other sites

@, http://forum.b-zone.ro/topic/128396-green-street-bloods-eviden%c8%9ba-waruri-wars-evidence/?p=4566390Al treilea war. Chiar nu va inteleg de ce va aprindeti asa pentru 500$.

 

PLATITI-VA AMENZILE CEI CARE INCA NU ATI PLATIT ! De asemenea postati si in ACEST TOPIC

 

RE: Prototype_hameras ; MonsterEnergy ; GrNooB si iLive -

 

@@kes, Am vazut acum ca ai dat edit.

Edited by Cokeemeister
Link to comment
Share on other sites

Astazi a fost un dezastru total,asa ca nu se va face evidenta . Este totusi de neimaginat ca un gang cu 24 turfuri sa aiba 20 on din 40 !!! Daca de luni nu vad 30+ la waruri dau sanctiuni fara sa ma mai uit .


PS : Incepand de luni se vor accepta doar primele 3 invoiri,nu imi pasa de problemele voastre,si noi (ceilalti) avem probleme,dar nu zilnic asa ca altii .


Link to comment
Share on other sites

@, Nu stiu ce zici tu, dar uite

 

RE:

ASA MELODIE? Rockeri asta n-au auzit de manele, niste nebuni.

 

 

De luni doar primele 3 invoiri vor fii acceptate, restul sunteti considerati absenti daca nu veniti. Toti avem o viata, sunt de acord cu voi, dar unii intra la 2/4 waruri pe zi si 3 zile nu mai intra. De luni o sa vedeti evidentele de la waruri ca la carte.

Edited by Cokeemeister
Link to comment
Share on other sites

Salut GSB,se pare ca Tig3R s-a intors in VTB si are de gand sa isi aduca inapoi patrula si sa inceapa sa ia turfuri,dar noi asa ca nu ii lasam,no pt ca suntem GSB.Luni trb 30+ la war ca sa castigam,bafta.Acm am FPS mare si nu mai am lag..Hai bafta.Ne vedem game.

Link to comment
Share on other sites

Salut, m-am trezit si eu.. nu mai pot de somn, nustiu ce am, poate de la vreme.. invat si eu o ora la ce am maine si intru prin game, mai dau niste work-uri ca vreau skill 5 la arms.

 

# pwp jos

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.