Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vă salut, sunt faze de pe toate cele trei servere, de asemenea sunt faze de la warurile noastre cu VTB în videoclip, dacă vă place puteți apăsa butonul de Like sau de Subscribe, dacă nu vă place, puteți da Dislike, aștept feedback! :)




Link to comment
Share on other sites

Buna seara GSB,vreau sa le zic WELCOME celor noi si sper sa ne ajutati la cucerirea LS-ului..Maine 3 waruri grele..1 attack RICHMan(turful groazei) si 2 deffeduri cu 69 si SP pe Car rent si Trans....Ne vedem maine de acum,o seara frumoasa sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

Ati avut liber tot week-end-ul, asdar maine va astept la waruri. Nu cred ca vom intampina probleme mari cu SP, insa sper la o activitate mare din partea voastra impotriva celor din 69 Pier Mobs pentru ca va repet, sunt buni si activi. O saptamana cat mai lejera, fara incidente. Aveti grija de corpurile voastre ! Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Ati avut liber tot week-end-ul, asdar maine va astept la waruri. Nu cred ca vom intampina probleme mari cu SP, insa sper la o activitate mare din partea voastra impotriva celor din 69 Pier Mobs pentru ca va repet, sunt buni si activi. O saptamana cat mai lejera, fara incidente. Aveti grija de corpurile voastre ! Noapte buna.

 

 

Mosulica, imi pare rau eu intarzii ca ma duc la condus, is cu scoala de soferi sorry fac tot ce pot sa ajung

Link to comment
Share on other sites

Niste update uri frumoase si folositoare pentru prima data S A SCOS AK UL ALA FIR AR MAMA MASII , deabia astept rank 3 sa nu mai cer m4 m4 ma duc si eu la sala de antrenamente sa incerc si eu ceva finutz ;) pup

Link to comment
Share on other sites

1. inchiderea chatului nu e o solutie

2. cei care au acces la /fvr, nu fac bine cand dau /fvr ca nu au ei masini si pleaca singuri sa-si faca baricada sa faca plus, mai sunt si altii care pleaca singuri si mor aiurea.

3. unii care conduc in drum spre war nu stiu sa se pozitioneze pe turf, am murit de 3 ori din cauza colegilor care m-au bagat intre toti mafiotili adversi.

4. nu va mai certati aiurea ca e un joc si nu o sa-ti ceara cv-ul de pe samp cand o sa vrei sa te angajezi

5. aici nu exista toti pentru unul si unul pentru toti, e doar fiecare pentru el, toti vor sa se afirme in mafia asta :-J

6. in 69 cand am fost, chiar daca nu erau prea multi playeri care sa faca scor mare la war, faceau cat era nevoie dar nu se certau si nu stiu daca in 50 de zile am avut de doua ori chatul factiunii inchis, playerii aia ascultau si jucau cum stiau ei, iar cand nu stiau intrebau si ascultau de cel care venea cu o idee buna, nu conta ce rank avea.

7. Sa coordonezi nu inseamna 'spam', nu da vina pe 'nu coordoneaza' ca nu de aia nu castigam. Se face prea mult spam aiurea, nu e nevoie de spam, trebuie sa jucam ca un grup si sa nu mai scrieti pe /f la war ca pierdeti timp aiurea.

Edited by Bodie Official
Link to comment
Share on other sites

Salut GSB , astazi vreau o activitate macar la fel de mare ca ieri 35+ neaparat incepand de la primul war pentru a recupera teritoriul de la SP , de data asta nu va mai merge fiecare de capul lui , ori incepeti sa ascultati de Radu ori primiti FW , un mic exemplu(Ieri am dat /backup la scari si eram doar 8 oameni din 35 online , am facut 8 killuri in prima runda si am pierdut runda pentru ca s-a intrat aiurea in ei) , daca se vor mai repeta astfel de situatii si astazi vom da direct FW si promit ca voi filma personal pe cei ce nu asculta de ordinele r6+ , sunt din alt oras dar cand intra pe turf 30 de jucatori nu poti sa mergi tu si inca cativa viteji ,,sa dai clear,, pentru ca evident ei au avanatjul pozitiei si al numarului , mai multe o sa explic diseara pe /f pentru cine are urechi sa auda si evident pentru cine va fi prezent , nu cred ca s-au mai dat de ceva timp amenzi cu motivul ,,intarziere war,, pe aici , diseara 19:45 in HQ

Link to comment
Share on other sites

Salut, dupa toate cele spuse de bodie, se poate sa facem si noi asa? Asta ziceam si eu, /togfam nu este un factor chiar bun.. adica ne incurca destul de mult.. Lafel si cu SPAM-UL.. se face prea mult spam pt unii care nu inteleg, ma frate.. mergeti (unii) ca disperatii sa luati niste killuri, ei.. daca faci +15 la un war, nu inseamna ca esti zeu sau ca esti cel mai smecher din factiune.. Trebuie sa jucam cu cap... sa intram cu cap, sa pastram locatiile in care ne-am pozitionat.. si cel mai important, sa facem influenta in plus fata de adversari... Asta nu inseamna ca daca ai facut 900 secunde si ai 1-0 ai dat /q ... am vazut si "problema" asta undeva... Daca continuam sa facem asta, ajungem sa stam si sa ne uitam cum se vor bate 69PM cu SP prin LS ... si nu cred ca vrea nimeni asta. :)

Incercati sa fiti si voi mai calmi ... pana la urma e un joc, nu reactionati prin injuraturi si toate prostiile cand va omoara careva sau cand pierdem o runda sau doua, ati vazut acum 1 saptamana cand am avut war cu cei din VDT ca de la 6-1 (parca) am ajuns la 8-7. De ce? Pentru ca am comunicat, pentru ca ne-am implicat toti si nu am mers pe propria raspundere.

 

Radu, am vazut ieri ca zicea coke sau cineva sa dai FW la cei care nu asculta/nu vin la war, iar tu ai intervenit si ai zis ca dai FW la jumate de factiune.. pai ar trebui sa faci asta... Da-le FW la jumate daca jumatea asta nu vor sa inteleaga si sa vina si ei 2 ore sau 1 ora jumate pe server.. nu cred ca e mult..

 

Asta a fost doar parerea mea, nu trebuie neaparat sa cititi sau sa criticati dupa.. puteti face ce vreti, nu ma ocup eu ..

Link to comment
Share on other sites

Inchiderea chatului nu este tocmai un factor benefic ? Eu zic ca in anumite momente in care nu mai poti sa potolesti multimea din vorbe se impune inchiderea chatului deoarece la war nu stai sa iti calmezi membrii ci mai intai iti faci treaba la war iar dupa waruri avem timp de vorba cat se poate.Intradevar sunt de acord si eu cu partea in care spui ca prea mult spam nu este bine venit.Trebuie sa intelegeti un singur lucru , cateva killuri la momentul potrivit pot schimba soarta unei runde , nu trebuie sa joci ca sa faci 15-0 sau sa dai clear ci sa joci la ,,runda,, e runda 8-8 mergi faci un kill cand trebuie apoi te regrupezi in formatie , asta nu sfatuiesc sa faca pe oricine deoarece trebuie sa cunosti foarte bine mini-mapul si sa fii atent sa nu faci tocmai opusul , sa dai un punct adversarilor in acel moment.

Link to comment
Share on other sites

 

Maine, 11.11.2015, intre orele 20:00 - 21:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati" si se vor accepta DOAR 3 !

1. Verdant Family - Civilian Spawn LS : 20:00 - 20:30 ( defend )

2. Vietnames Boys - Transfender LS : 21:00 - 21:30 ( defend )

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

 

Pacat ca nu am prins attack, ne vedem la war.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.