Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Fratiorii chiar va rog sa ma scuzati azi n-am avut deloc chef de war, am fost praf.Explicatia e ca am fost foarte plictisit azi, ingandurat vreau sa ma bag pe o pizda de la mine de la facultate, e cu mine in grupa e ff frumoasa numai pot dupa ea (a zis ca vrea sa-mi zica ceva cred ca sa-i dau la buci).Numai la ea ma gandesc cum sa ma combin sau chiar s-o aduc in patul meu.Dati-mi o sugestie plz, tipa e din Constanta dar s-a mutat in Bucuresti cu stiudiile.Sugestie plzz cum sa ma combin, a zis ca se mai gandeste in legatura cu noi 2 daca primesc un raspuns negativ inebunesc: http://imgur.com/Q8KHJxs

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

@, =)))))) )Baaaaaaaaaaaaaaaaaa, m-ai facut sa rad pe seara asta , tuti' noru ma-tii. :)) Cata disperare in randurile tale, calmeaza-te. Daca te porti la fel cu ea, fii sigur ca ramane cu mamaligarul. :))

 

Felicitari pentru waruri! Rank 4 - attack.

Link to comment
Share on other sites


Echipa de asasini recruteaza!
Topic: Asasini
Cerinte minime pentru a intra în echipa asasinilor:
Activitate (fara absente neîntemeiate la sedinte / antrenamente / war-uri).
Seriozitate si disciplina.
Lipsa avertismentelor în familie (Avertisment Verbal / Faction Warn).
Cunoasterea regulamentului asasinilor.
Skill 5 la job-ul Detective.
rank 2 +

Modelul de aplicare in grupare:
Nume:
Rank:
Motiv pentru care vrei sa te alaturi:
SS la /skills ( skill 5 detective ) :

Dintre toate aplicatiile, vom selecta doar pe cele care indeplinesc criteriile necesare.
English version:
Minimum requirements to enter the assassin team:
Activity (without unjustified absences from meetings/training/war sites)
Seriousness and discipline:
Lack of family warnings(verbal warning/Faction Warn):
Knowing the rules of assassins team.
Skill 5 Detective .
rank 2 +
The model to apply in group:
Nickname:
Rank:
The reason you want to join us:
SS with /skills (skill 5 detective):
Welcome celor noi!
Link to comment
Share on other sites

@, =)))))) )Baaaaaaaaaaaaaaaaaa, m-ai facut sa rad pe seara asta , tuti' noru ma-tii. :)) Cata disperare in randurile tale, calmeaza-te. Daca te porti la fel cu ea, fii sigur ca ramane cu mamaligarul. :))

 

Felicitari pentru waruri! Rank 4 - attack.

 

 

Se vede coaie ca nu ai trait nici o data sentimentul, defapt nici nu cred ca sti cum e

Link to comment
Share on other sites

@@BeyondOwn, Corect, de asta si i-am dat EDIT in Paint, dar de la Targoviste de la el pana la Bucuresti nu prea are ce sa faca:))).Asta e nu disper imi iese ff bine, nu-mi iese aia e sunt multe fete pe lumea asta nu numai una

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

 

 

Se vede coaie ca nu ai trait nici o data sentimentul, defapt nici nu cred ca sti cum e

 

Mamaligaru :)) , mor aici vere , baga-te pe ea ca sigur te vrea frate iti zic , scoate-o la un suc prin centru ca sigur nu la vazut niciodata ! :))

Link to comment
Share on other sites

@, Da ma asa il cheama la catalog Mamaliga Victor cand i-am auzit numele m-am pisat pe mine de ras :)))), daca comenteaza ceva il rup cu bataia

@@Runk ZEW, @, Ms de sugestii:))))))

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, dupa cum vedeti mafiile din LS sunt 0 pe langa noi iar 69 isi pierde orasul, mai pe scurt singurul nostru adversar va fii SP pentru un timp.

Felicitari pentru warurile de azi, maine sper sa recoloram LS.

Link to comment
Share on other sites

Ba frate sa dati attack pe alea 2 zone, cu VTB sigur ne recuperam zona ramane de vazut cu SP, dar daca avem o coordonare buna de la inceput ii batem si pe aia, e orasul nostru

Link to comment
Share on other sites

Ba frate sa dati attack pe alea 2 zone, cu VTB sigur ne recuperam zona ramane de vazut cu SP, dar daca avem o coordonare buna de la inceput ii batem si pe aia, e orasul nostru

 

Poti sa-i spui ca ai avut o viata virtuala intensa , si fara droguri!

Link to comment
Share on other sites

Din cate vedeti , astazi am fost 37 online o prezenta foarte buna si efectiv ne-am jucat cu gangurile din LS , maine avem 4/4 waruri grele si decisive pentru recucerirea LS-ului asadar am hotarat impreuna cu conducerea sa nu acceptam invoiri.Ne vedem maine la 19:45 in HQ pentru a readuce orasul la culoarea lui nativa si anume verde!

1. Verdant Family - Verdant I LS ( HQ ) : 20:00 - 20:30 ( defend )

2. Vietnames Boys - Richman LS : 20:30 - 21:00 ( attack )

3. Southern Pimps - Car Rent LS : 21:00 - 21:30 ( attack )

4. Southern Pimps - Transfender LS : 21:30 - 22:00 ( defend )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.