Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine, 30.11.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Vietnamese Boys - Glen Park LS : 20:00 - 20:30 ( attack )


2. Vietnamese Boys - GSB LS(HQ) : 20:30 - 21:00 ( defend )


3. Red Dragon Triad - Pig Pen LS : 21:00 - 21:30 ( defend )


4. Vietnamese Boys - Bank LS : 21:30 - 22:00 ( attack )






! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !




Maine vreau 30+ pe /members pentru a castiga toate cele 4 waruri..Nu accept nicio invoire.


Link to comment
Share on other sites

Sper ca esti multumit ma minusarule ai dat o legenda afara din gang tu ala de 2 zile, nici nu mai am cuvinte ce au ajuns sa faca niste copii de 9 ani care fura bani de la parinti sa bage pe samp...

 

Prin acest post vreau sa ii salut pe toti prieteni mei din acest gang, a fost si va ramane gangul meu de suflet, mai tin minte cand am intrat si era maxim.7 lider a fost mai greut la waruri dar ne descurcam cat de cat, dupa 2 saptamani maxim a lasat liderul si a venit Anded care a facut o treaba excelenta, am luat LS-ul si am reusit sa ne facem o brigada in adevaratul sens luand si cateva turfuri in sf si ajungand la 30 daca nu ma insel eu, apoi a venit raduleasca, a facut si el o treaba excelenta am luat iar LS-ul si cateva turfuri in sf/lv, eh ce sa zic a fost ok imi pare rau ca am iesit din cauza unui amarat care "nu mai conduce pe turf pana nu ii da cineva m4"...

Respect pentru aia vechi care au fost si inca mai sunt, aia alaturi de care am crescut in factiune RESPECT LEGENDELOR, RESPECT OLD GSB!

Link to comment
Share on other sites

am dat cu ei de pamant, ezpz. postez sho aici ca am intrat de ieri si nu mi-am facut prezenta simtita si pe forum. BUNA SUNT COLEGU NOU :*

#abia astept sa vad ce e de capu la verdant si sa dau si cu ei de pamant.

Link to comment
Share on other sites

 

Maine, 02.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

1. Verdant Family - Racing LS : 20:00 - 20:30 ( attack )

2. Verdant Family - Docks I LS: 20:30 - 21:00 ( defend )

3. Vietnamese Boys - Transfender LS : 21:00 - 21:30 ( attack )

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !

 

 

Felicitari pentru warurile de astazi!

Link to comment
Share on other sites

Maine, 03.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. MAINE NU ACCEPT INVOIRI!



1. The Tsar Bratva - Bratva II LV : 20:00 - 20:30 ( attack )


2. Red Dragon Triad - Bank LV: 20:30 - 21:00 ( attack )


3. Verdant Family - GSB LS(HQ) : 21:30 - 22:00 ( defend)






! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !




PLATITI-VA AMENZILE! MAINE AVEM WAR PE HQ, FARA INVOIRI!


Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu VDT, dar se vede unul din modurie cum castiga ei warurile si anume prin abuz.Eu trag dupa Newlife si el sare dupa Auto pt a nu fi omorat, i-am dat sms sa-i zic ca nu e frumos ceea ce face si ma ia la misto ca "trist".Si cu niste vorbe ceva de genul poti sa-mi faci post ca mi se rupe.Trebuie sa ne punem pe posturi ca nu se mai poate cu astia

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Dar ban pentru asa ceva, cum o fi sa iei??? Eu nu am pomenit sa iei ban ca am vorbit despre coduri pe skype, atat timp cat intr-o ora de test TW cat am fost tinut, nu a gasit nimic, si nici in vreo conversatie nu am acceptat nimic.

 

http://i.imgur.com/JbRp5XJ.png

Edited by Yoshi JupanuL
Link to comment
Share on other sites

@,

Coaie, deci nu cred asa ceva :)))))))))) ban pt conversatiile de pe skype.O sa ne dea ban si ca vb cu un prieten pe telefonul personal de coduri:)))))

Si Kelton ce zice?

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

@, Nu ma prea mir. Kelton deja o da in cea mai mare prosteala ever.....Echipa de profesionalism? Nu stiu de ce, dar nu o vad. Sunt zeci si zeci de playeri codati pe server, dar sunt 2 feluri de codati: - Care stiu sa ascunda un cacat de cod

- Care NU stiu sa ascunda un cacat de cod.

Testele tw sunt aproape degeaba, ca sunt codati gen "stress" sau ce nume avea care si cu cod dadea scoruri pe minus, aici ar trebui mai multi admini si fiecare sa stea pe un player MUULt prea suspect sau care au fost deja banati pentru coduri si inca ei dau magie, secunda cu m4 de la 90 de metri, cu tecurile care-ti sar gloantele la 10 metri de tinta si asa mai departe. Sa revenim la echipa de profesionalism, daca ma uit in ban logu meu vad asta " -


offline

Kelton

09.05.2015 13:08

Permanent

insulte staff (cumulare sanctiuni)

asta pentru ca i-am zis ca baga banii in motorina golfului in loc sa ia un host pentru ca, dupa cum se poate vedea serveru la fiecare war crapa, lag 18736127831823 etc.


5.15.62.27

Kelton

27.08.2013 21:24

Permanent

amenintari/posibil spargere cont Pharell

offline

sRn

09.11.2013 17:34

12.11.2013 17:34

Suicide mod

 

Toate aste 3 banuri sunt date aiurea. La prezent am vreo 6, restu pentru limbaj, alea nu le pun ca-s date corect. Uitandu-ma in mutelogu meu vad ceva de genu asta


William[ToV]

26.05.2014 06:57

360 mins

DM in safe-zone (vezi forum)


iau mute pentru dm in safe zone. Unde-i echipa de profesionalism de care vorbim, kelton?

Dati ban pentru o conversatie pe skype, nu m-as mira sa-l vad si pe katzuno peste ceva timp admin ( gen pharell, aceasi situatie ). Are rost sa mai continui? :)

 

 

 

@@ Am uitat sa zic, 3 sferturi din admini is fosti lideri de factiuni pasnice. Nici nu stiu ei cum trage un m4 sau un ak ( care-i diferenta, ca ei zic ca ak-u trage ca si m4 ) DA, DACA AI COD. w/e

Edited by Trestiuta din plante
Link to comment
Share on other sites

@@Trestiuta din plante, mute pt dm in sz =)))))))))))))))))))))))))))))))) TINE-MA DREQ CA MOR AICI AHHHAAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAA. pana la urma, ba, trs, ei se asteapta sa gaseasca coduri cautand RENKO AIM WALL WINSIONX in pc cu toate rahaturile lor de programe. DAU MAGIE #LEGIT

 

Link to comment
Share on other sites

@, Totusi, vorbim de o echipa de profesionisti, nu?

Nu e vorba de mute / ban / jail sau w/e am luat, e vorba ca, kelton crede ca ceea ce face e bine si vreau sa-i arat contrariu ( De multe ori o gresit si n-ai cu cine sa vorbesti, daca el are o idee ( chiar daca e gresita ) o tine pe aia a lui, nici nu te asculta )

Edited by Trestiuta din plante
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.