Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

XP BA ? =))))))))))))))))))))))))))

Doamne ce dor mi de windousu ala :X:)))))

Nu e unitatea mea ba =)) a mea sa retras acum 4 zile luand foc =))

Link to comment
Share on other sites

Maine, 11.01.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Verdant Family - GSB LS(HQ) : 20:00 - 20:30 (attack)



MAINE VREAU PREZENTA MAXIMA PENTRU A NE RECUPERA HQ-UL, ESTE DOAR UN WAR, NU MURITI PENTRU 30 DE MINUTE!



Link to comment
Share on other sites

Baieti mi sa stricat pc-ul chiar la fara 10 imi pare tare rau.vedeti ce faceti la war.imi asum greseala maine am sa incerc sa.l repar. Daca nu voi reusi am sa intru pe tel sa va anunt.

Link to comment
Share on other sites

Baieti mi sa stricat pc-ul chiar la fara 10 imi pare tare rau.vedeti ce faceti la war.imi asum greseala maine am sa incerc sa.l repar. Daca nu voi reusi am sa intru pe tel sa va anunt.

Ce o patit ??

Link to comment
Share on other sites

Maine, 12.01.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Verdant Family - GSB LS(HQ) : 20:00 - 20:30 (defend)


2. Verdant Family - East Beach LS : 20:30 - 21:00 (attack)



Incercati sa va conectati mai repede de 20 pe server ca sa prindeti loc. Maine prezenta maxima sa ne aparam HQ-ul si sa luam inca un turf.


Noapte buna!






Edited by uSp
Link to comment
Share on other sites

Salutare,as dori sa stiu daca pot face o cerere de invoire,as vrea sa continui in aceasta factiune,nu am reusit sa fac pc-ul insa in zilele astea iau altu,astept un raspuns de la usp daca am voie sa fac o invoire chiar daca am cateva zile.Pot reveni si mai repede de o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

4-5 zile,am dus pc-ul la un prieten sa se uite la el de nu ajunge pana in 8 ma duc la o sala in seara asta dar iti dai seama ca nu pot sa ma duc in fiecare zi .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.