Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Din pacate o recunosc public caci eu nu ma ascund dupa cortine, chiar daca sunt magic. Vorbesc strict la adresa mea, se vede perioada foarte indelungata de pauza si simt ca de multe ori o iau razna, dand low hp la 2-3 jucatori deodata si tot eu mor. Intradevar predomina si codurile, insa vremuriile de glorie, sunt doar o amintire, insa promit asa cum imi doresc aici sa fie un colectiv unit, sa incep sa imi dau drumul, drumul la aimbotul de pe mouse, caci ma simt bine alaturi de voi si langa voi vreau sa imi revina toata eficienta si reflexele magice.!

 

PS: Scurta amintire draguta ELC vs 69, 12 vs 1. Win. Impossible, hahaha.

Pe aceasta cale vreau sa urez celor din 69 multa bafta si va ti-n pumnii la voi in SF. Din pacate toate cererile si propuneriile nu le voi mai da curs, o iubire declarata eterna acolo, o perioada si lucruri facute cap - coada chiar si in 4 oamenii, mi-au atras o respingere de toata frumusetea. Acum sunt GSB iar alaturi de ei, vreau sa castigam LS-ul.

Edited by ELMagico01
Link to comment
Share on other sites

Maine, 25.01.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Verdant Family - East Beach LS: 20:00 - 20:30 (attack)


2. Vietnamese Boys - Pig Pen LS: 20:30 - 21:00 (defend)


3. Verdant Family- GSB LS(HQ): 21:30 - 22:00 (defend)



Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.




Link to comment
Share on other sites

gg pentru azi, maine prezenta maxima si ii batem iar.

Edited by fTd S4F
Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi, ce mai faceti voi ??

 

App uitati ce am gasit :

 

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am ajuns sa fac minus cu codatii astia.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Membri buni,lider capabil dar e greu cu codatii,oricum codurile lor nu fac fata la mai mult de 5 turfuri.

 

Aparent noi suntem codatii, nu ei. =))))). Ne auzim in-game.

Link to comment
Share on other sites

Astazi este o noua zi de war-uri importante in cadrul familiei noastre. Din fericire pentru pentru cei din Verdant Family, avem doar un attack, si un defend cu acestia. Iar in final avem un bine meritat antrenament cu cei din VTB. Va doresc succes si o zi cat mai buna.

Toate obiectiivele sa devina un real succes, impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Desigur, un antrenament bun pentru un final in care vom iesi victoriosi, din cele 2 war-uri cu Vdt. Astazi este o zi usoara si plina pe zi ce trece de amuzament. Usor, usor totul devine verde, iar nervii cedeaza, /raport fiind accesat in mod constant.

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, cum sa nu faca adminii nimic din moment ce sunt luat la teste zilnic?

Link to comment
Share on other sites

@, Le ascunzi tu nebunule, stiu ei, doar se poate sa pierzi? Cum sa pierzi la waruri? Trebuie sa castigi mereu ca in viata nu exista sa pierzi, e clar ca e vina ta ca ai cod ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.