Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@ZEW Biz, Ba tu nu te-ai plictisit sa te certi singur intruna? Daca noi la 17 ani, adica asta este media, cel mai mic din KIA are 16 ani, daca noi suntem copiii, tu cati ani ai ma? Ai 20 + ? Poi la 20 + tu inca joci sa;mp? Trist.

 

Si termina-te cu faza "A zis BlasT ca bate o mafie din LS", eu nu cred ca am mai zis asa ceva, daca ai observat am stat retras in banca mea si mi-am vazut de treaba. Tu cauti motive de cearta.Gata, termina-te cu astea.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@ZEW Biz, rekt :)))))))).

Ho ba, nu va mai ciondaniti ca nu are rost. Daca suntem mai buni, asta e.

 

Hai, buna dimiii, nu prea buna ca ploua, *** de vreme.

Ne vedem prin joc mai tarziu, trebuie sa-mi rezolv noua identitate pe forum.

Edited by Ryakky
Link to comment
Share on other sites

, Rekt la ce? =))

 

Biz, asa ca o mica paranteza. Daca noi astia din KIA am fii avut 10-14 ani, care ar fii fost problema ta, doar asa de curiozitate? Ce te intereseaza daca avem 10 ori 20 ani, ce ne dai atata' importanta? Asta nu inteleg.

 

Calmeaza-te, si hai sa-ti mai zic ceva. Voi in SF de sapt trecuta nu ati mai batut, cel putin pe Avispa. Noi in Ls nu va batem. Ce vrei sa demonstrezi prin asta? Ca eu am zis ca nu bateti o mafie din SF? Nici voi nu ne bateti in orasul nostru, nici noi nu va batem in orasul vostru.

 

Asta a fost ultimul meu post, nu vreau sa mai ma cert aiurea pentru niste turf-uri si intr-o viata virtuala.

Astept si report.

 

Succes.

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ca spui ca nu va batem la voi in oras, dar v-am batut si in inferioritate numerica, voi fiind 35 noi 30.

Avand in vedere ca n-ati avut tupeu sa dai la inceputul SF-ului, si ati dat in celalalt colt, asta imi inspira firca, daca acolo v-am batut, dar mai aproape?

http://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/5455

Link to comment
Share on other sites

uSp, nu am nimic de zis despre asta:

King.Marius[OLD] 0 0 0

Tot asa, tot asa sa-l tinem. Ne ajuta rau de tot.

Daca ma uit mai bine, la 2 nu a fost, la celelalte 2, a facut 360 si 510 secunde.

Vrei mai multe sau pot sa-mi dau demisia definitiv?

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Da nu sunt rau fratelo. N-am nimic cu el, dar daca nu intra la war-uri si mai face si - nu inteleg de ce sta aici. Daca sta pentru rank poate sa se duca in vtb/vdt/rdt etc.

Tine loc acupat aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca n-am putut sa fiu prezent la toate warurile, mici probleme cu internetul pe care le-am rezolvat, de maine vin sigur la toate, fara probleme.

Urata treaba cu El Loco, care au fost 15 on, dar ma rog, remediem noi pe parcurs.

Ca sa nu mai stau sa-mi refac contul cu numele meu, am zis sa-mi reschimb identitatea pe aceasta comunitate asa ca din Ryakk, a iesit show.

@@Shawy, scuzele mele pentru numele de pe forum, nu mergea doar "show" si nu aveam ce sa pun altceva, sper sa nu fim confundati, doar de atat imi cer aceste "scuze" fata de tine, ca de copiat eu am inventat acest nume de cand jucam cu Ryakky :*.

Baftalos. Ne vedem imediat prin game.

 

Link to comment
Share on other sites

@@uSp, din ciclul "Toti pe cladire si restul jos" . Ma bucur ca dupa o pauza indelungata, castigati. Ca aveti sau nu adversari, mai putin conteaza, stiti bine ca rareori se dau lupte intre ganguri cu adevarat puternice.. adica se baga codul grav rau acolo. :)) E ok asa cum sunteti

Link to comment
Share on other sites

@@uSp, din ciclul "Toti pe cladire si restul jos" . Ma bucur ca dupa o pauza indelungata, castigati. Ca aveti sau nu adversari, mai putin conteaza, stiti bine ca rareori se dau lupte intre ganguri cu adevarat puternice.. adica se baga codul grav rau acolo. :)) E ok asa cum sunteti

Baaaa, nu vezi c-am bagat invidia in dusmani ?

Hai pe wapp ca vreau sa rad de tine :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.