Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bine spus laura, indiferent ce muzica asculti conteaza sa te faca se te simti bine, sa scapi de energia negativa. Adica mna, asa vad eu muzica, un refugiu de toate si un loc de pace.

 

Tot cu mancatul, tot cu mancatul? De va dau stomacul meu va ia mancarea razna praduitorilor.

Link to comment
Share on other sites

Urate rau melodiile astea ma.

Dar ma rog, fiecare cu placerile lui (nu ascult manele).

Hai ca incep sa ma plictisesc pe forum, ma bag la un film, pwpek

Noapte buna!

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@, spor la film, sper sa adormi la el.

 

Hai ca va las si eu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uEyMuodyNYY

 

P.S: abia astept sa va dau warn pe forum :))

 

http://forum.b-zone.ro/topic/334778-recrutare-programmer/#entry5050120

Link to comment
Share on other sites

Salutare, stimati membri ai acestei factiuni.

Vreau sa le reamintesc membrilor cu rank 4+ sa nu uite de attack in aceasta minunata zi de 3 mai.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, stimati membri ai acestei factiuni.

Vreau sa le reamintesc membrilor cu rank 4+ sa nu uite de attack in aceasta minunata zi de 3 mai.

Sa mori tu.

 

Ba la ce s-a ajuns, toti joaca cu coduri, vai mamele lor. Nu inteleg cum de va place codu si de ce cacat nu va plictisiti jucand cu el, hai frate, adica, eu mi-am bagat niste moduri care se considera ilegale si m-am jucat cu ele pe un server de dm. Cred ca o ora a durat si m-am plictisit si le-am scos, deci nu stiu cum unii pot juca cu coduri luni de zile, unde mai e farmecul? Infine, am trecut si eu p-aici sa-i salut pe aia ce nu sunt in grup pe wapp. Spor la joaca, va țuc

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa ne saluti si pe astia care is in grup ca nu prea esti activ acolo =))).

 

Acuma ca s-o terminat vacanta, ati mancat de v-o crapat stomacu' ii timpu sa trecem si la treaba da no?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.