Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, felicitari pentru warul de astazi.

 

! Nu uitati

Astazi, 03.11.2016, intre orele 20:00 - 21:30 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

XqPLiur.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

** Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile

Link to comment
Share on other sites

Ești prost ??

Baaa coke felicitări ba, fac și eu post pentru +1, abia aștept sa sa Îți dau cu zona în cap diseară

Iesi acasa bai Aly. :))

Jale pe tras.

 

Sper ca diseara nu ne culcam pe o ureche si luam si noi cateva runde(de preferat un war), am auzit ca VDT s-a chitit pe noi. :))

Link to comment
Share on other sites

Maine, 07.11.2016, intre orele 21:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.





s79MYFX.png






Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.


Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Primul war ( Cel cu 69 Pier Mobs ) este obtional.




! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat


* Toate warurile sunt obligatorii.




** Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile


Link to comment
Share on other sites

 

 

! Primul war ( Cel cu 69 Pier Mobs ) este obtional.

 

optional*** sry, grammar nazi on :))

Hai noroc, mi-am futut creierii de azidimineata pe biochimie si biofizica, si mai bag putin pana la waruri :))

# Ne vedem la waruri, hai sa castigam ceva diseara !!!

Link to comment
Share on other sites

Maine, 08.11.2016, intre orele 20:30 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.




oL0mf1F.png







Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.


Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.





! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat


* Toate warurile sunt obligatorii.




** Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile


Link to comment
Share on other sites

Servus!

Cam prea liniste pe aici in ultima vreme.. V-ati obisnuit sa ascultati cum "canta" greierii? :)) Macar pe forum sa fie activitate daca in game nu merge pana ce nu se mai fac "gauri" prin VDT ;) Va salut, ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

Servus!

Cam prea liniste pe aici in ultima vreme.. V-ati obisnuit sa ascultati cum "canta" greierii? :)) Macar pe forum sa fie activitate daca in game nu merge pana ce nu se mai fac "gauri" prin VDT ;) Va salut, ne vedem in game.

Pai s-a lasat linistea dupa ce ai lasat liderul. :))

Cred ca mai frecam menta pana o sa avem activitate sau pana o sa termine vdt cu turfurile.

Link to comment
Share on other sites

Pai s-a lasat linistea dupa ce ai lasat liderul. :))

Cred ca mai frecam menta pana o sa avem activitate sau pana o sa termine vdt cu turfurile.

Lasa ca o sa vina si activitatea doar sa aveti voi rabdare. Daca nu asteptati nu faceti nimic.. Stiti cum se spune, "Graba strica treaba". Tschuss! :*

Link to comment
Share on other sites

Lasa ca o sa vina si activitatea doar sa aveti voi rabdare. Daca nu asteptati nu faceti nimic.. Stiti cum se spune, "Graba strica treaba". Tschuss! :*

"Numai cu rabdarea poti sa treci si marea."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.