Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

15 hours ago, Z O T A G said:

  

  

 

Sa ma iei in academie =)) 

Cum sa joci ma cu tec la warurile alea.. Ugh.

 

20 hours ago, AIM DJCobra said:

Place poza de profil, o ai si fara numele tau pe ea? :)))

Ia cadou :)) Demi Rose o cheama pe gagica, dar astea-s poze vechi de ale ei.

demi_rose_nicce.png

tumblr_o3l0mn8Efj1s8u8kgo1_1280_2048x2048.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, AIM DJCobra said:

Cine ma, io? 

 

 

                                                                                                                                               Buna!

Mai e vreun alt DjNab pe aici? 

Link to comment
Share on other sites

@TaviSUD47 esti ultimul om din factiune, si te mandresti ma? "Luati si plangeti" auzi la el, stai frati-miu potol ca nu faci tu nimic special in vtb, min 4:33 Seaker auto-suicide =)) vai de capul vostru, ii spui aluia sa nu puna faze de 1 kill pe filmare, dar tu pui cand faci kill pe mine dupa ce te-am secat 80hp cu m4 si te-ai ascuns, eu nevoit sa intru pe tine ca-ti veneau oamenii.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, AIM iPa1n said:

@TaviSUD47 esti ultimul om din factiune, si te mandresti ma? "Luati si plangeti" auzi la el, stai frati-miu potol ca nu faci tu nimic special in vtb, min 4:33 Seaker auto-suicide =)) vai de capul vostru, ii spui aluia sa nu puna faze de 1 kill pe filmare, dar tu pui cand faci kill pe mine dupa ce te-am secat 80hp cu m4 si te-ai ascuns, eu nevoit sa intru pe tine ca-ti veneau oamenii.

Eu zic ca acel kill pe tine ... nu a fost ca altele din war montaj ul aluia :))) . E o diferenta zic si eu :))) , te am batut dupa ce mi ai dat 70hp,

Cat despre 4:33 , daca nu esti chior vezi in chat ca a pierdut 30hp de la dependenta. :)) Pwp sclavilor

Edited by TaviSUD47
Link to comment
Share on other sites

Bună hei

On 9/18/2018 at 5:12 PM, TaviSUD47 said:

Eu zic ca acel kill pe tine ... nu a fost ca altele din war montaj ul aluia :))) . E o diferenta zic si eu :))) , te am batut dupa ce mi ai dat 70hp,

Cat despre 4:33 , daca nu esti chior vezi in chat ca a pierdut 30hp de la dependenta. :)) Pwp sclavilor

Bai copile vezi cum vorbești invarti mi as carnatul în pilafu ma tii

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, TaviSUD47 said:

Sa te mai bag in seama  ? :)), la fel de frustrat ai ramas cum te am lasat pasarica mica.

Frate existenta ta este atat de inutila exact ca al parului in anus, macar ala iarna mai tine de cald, tu ce sti sa faci?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TaviSUD47 said:

Sa te mai bag in seama  ? :)), la fel de frustrat ai ramas cum te am lasat pasarica mica.

Tu vii cu suferințe pe aici și tot eu sunt frustrat? Eu nici măcar nu mai întru pe samp, trimit pe cine apuc la wars, spre desebire de tine copile care vad ca încă trăiești în joc 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, TaviSUD47 said:

:)) La cum va atacați :)) , mai exista vreun dubi cine e frustrat ? EzkBBY vezi ca unii nu au par in cur ca tine.

Tu vii cu suferințe aici și noi ne băgăm pula n ma ta, simplu

Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2018 at 5:56 AM, TaviSUD47 said:

:)) La cum va atacați :)) , mai exista vreun dubi cine e frustrat ? EzkBBY vezi ca unii nu au par in cur ca tine.

Bai tava, du-te si serveste la alta masa. Esti cumva daltonist sau iti place asa mult GSB de postezi aici? Suferiti prin game ca se da rollback si esti smardoi aici.

  

  Da-i si lu hammy, ca i-am dat dauna si a zis ca mi-au zburat 10 euro din portofel. Voi aia din VTB sunteti compromisi pe viata, mancati la scoala dintr-o gaura de covrig toti la cati bani investiti in coduri. Nu mai posta ca te faci de cacao. Sal. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Z O T A G said:

Bai tava, du-te si serveste la alta masa. Esti cumva daltonist sau iti place asa mult GSB de postezi aici? Suferiti prin game ca se da rollback si esti smardoi aici.

  

  Da-i si lu hammy, ca i-am dat dauna si a zis ca mi-au zburat 10 euro din portofel. Voi aia din VTB sunteti compromisi pe viata, mancati la scoala dintr-o gaura de covrig toti la cati bani investiti in coduri. Nu mai posta ca te faci de cacao. Sal. 

Tu esti ma sclav :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.