Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut mafiotii mei :)) , aseara am iesit pe afara , alergam si era intuneric , eram pe o parte unde era mai sus si nu am vazut , si cand sa merg , poc am cazut si am aterizat cu picioru stramb si am facut entorsa.....acum stau la pat si sunt cu laptopu...

Link to comment
Share on other sites

r3 boss cand mai intrii pe samp NU ai fakut eventu de miercuri :(( cand se va tine?

 

scuzati double post vreau si eo IDURILE voastre de mess al meu Funky_alex21

Link to comment
Share on other sites

ce am aflat pana akuma despre problem este:

Ora: 15:00 PM

Data: 03.03.2010

Inchis din cauza ca: probleme cu gazduirea

Cat va dura?: nu putem aprecia, deoarece nu avem date exacte. Poate dura intre o ora si o luna. Va vom tine la curent cu datele

dupa mine nui de bine....speram k o sal deschida azi:)).....si ce mai ziceti....moartea ceti mai face picioru?:)

 

Link to comment
Share on other sites

eo nu inteleg ce e cu mine.....pana la b.zone am schimbat o gramada de servere......dar de b-zone mam apasionat......cel mai tare de pe server imi lipsiti voi....sper sa deschida azi.....luxuule ma uit sa vad dak sa eliberat loc

[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<:-& <:-P <:-P <:-P <:-P

Link to comment
Share on other sites

face un coleg de al meu sv sper sa va bagati o sa am admin rank 6 :P:D pt detalii contactatima o sa se dea si leader la factiuni :) super belea mai are sa faca factiunile si ipu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest l3m0n

nu pot sa vin la sedinta moartea :} ...pfff ii ziua lu varmea si naaa... ! ne mai vedem noi ! maine intru pana la doi ! moartea nu poti sa muti sedinta la 12?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.