Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Baiatule:

1. Nu inteleg de ce postezi aici.

2. DAca te-a atacat trebuia sa-i faci post

3. La pozele lu adytsu este ora 10:43 si la pozele tale este ora 10:44.

Link to comment
Share on other sites

A castigat SF-ul... codatii de rzr marius si just.. ce sa le faci? si toti cuneo aveau sniper.. cum? nu stiu ..

ce codati ma? ai auzit de comanda /usedrugs? ia zimi cn din cuneo a mai avut snniper inafara de mine si de 0merta?

Link to comment
Share on other sites

nu fii dezamagit....nu au fsot multi si asta-i tot....dak eram mai multi....poate aveam sanse....dar care a castigat pana a urma?

 

Tocmai d'aia este dezamagit. ca am fost putini.. Dar na.. Ce sa facem?

Link to comment
Share on other sites

A castigat SF-ul... codatii de rzr marius si just.. ce sa le faci? si toti cuneo aveau sniper.. cum? nu stiu ..

 

 

Urat din partea ta, foarte urat! Am castigat=> toti aveam health hack, toti aveam minigun.

 

Si inca ceva, "si toti cuneo aveau sniper.. cum? nu stiu .." uita-te flacau in log, sa vezi daca vreun membru a primit rank 6, sau defapt sniperele erau bagate din cod? ma scuzi, sper sa nu fim prinsi si banati cu totii. Daca tot nu stii sa pierzi si vrei sa te usurezi acuzand pe careva, adu si ceva dovezi, nu praf in ochi.

 

 

Moartea, multumesc de aprecieri :), dar inca nu m-am obisnuit cu postura de lider, ma obisnuiesc foarte greu....inca sunt obisnuit sa scriu /portable si sa merg de la casa spre hq hitman.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Urat din partea ta, foarte urat! Am castigat=> toti aveam health hack, toti aveam minigun.

 

Si inca ceva, "si toti cuneo aveau sniper.. cum? nu stiu .." uita-te flacau in log, sa vezi daca vreun membru a primit rank 6, sau defapt sniperele erau bagate din cod? ma scuzi, sper sa nu fim prinsi si banati cu totii. Daca tot nu stii sa pierzi si vrei sa te usurezi acuzand pe careva, adu si ceva dovezi, nu praf in ochi.

 

 

Moartea, multumesc de aprecieri :), dar inca nu m-am obisnuit cu postura de lider, ma obisnuiesc foarte greu....inca sunt obisnuit sa scriu /portable si sa merg de la casa spre hq hitman.

 

Chiar nu inteleg de ce ai postat aici.. pt +1? Dar las' n-are rost.. in just am tras de vreo 3x cate 5 carctushe si nu ii scadea.. si pe la sfarsit nu stiu cum dar.. de pe munte cuneo trageau cu sniper :-J

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.