Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara, Paterno.

Back de la munca si inca un rob succes.

M-am uitat la plangerile voastre ( Costel, Bodo ) si inca nu ma pot opri din ras, ce copii penali.

Nu va mai pisati langa HQ, se gaseste unu' sa va faca post.

Link to comment
Share on other sites

Neata neata, ce mai faceti voi? Eu m-am uitat la plangerea lui Costel si imi dau seama ca vin playeri din ce in ce mai stupizi si mai simpli pe sv asta, asta e o nesimtire de tot halu'... In fine, n-avem ce face noi. Mai vorbim in joc :)

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, Paterno.

Back de la munca si inca un rob succes.

M-am uitat la plangerile voastre ( Costel, Bodo ) si inca nu ma pot opri din ras, ce copii penali.

Nu va mai pisati langa HQ, se gaseste unu' sa va faca post.

" Nu inteleg in calitate de ce faci tu plangere, ar trebui facuta de cel ce a facut poza...dar, are factiune, se face plangere acolo...doar e limbaj pe /f, liderul trebuie sa-l sanctioneze. Cel care a facut poza putea sa discute cu liderul, sa-i dea un PM, era mai simplu." raspunsul lui snizel, oricum spune clar ca trebuia facuta de cel care a facut poza, nui nimic imi merit sanctiunea.

 

Neata neata, ce mai faceti voi? Eu m-am uitat la plangerea lui Costel si imi dau seama ca vin playeri din ce in ce mai stupizi si mai simpli pe sv asta, asta e o nesimtire de tot halu'... In fine, n-avem ce face noi. Mai vorbim in joc :)

Ce tupeu are =)) " Rizea daca nu-l sanctionezi si acum o sa vorbesc cu Kelton. " anyway....

 

Buna dimineata, eu ma bag iar la chestionare, nu vreau sa pic iar, fac de 5 ori cartea de legislatie... am facut-o de 3 x :X

Link to comment
Share on other sites

Ce tupeu are =)) " Rizea daca nu-l sanctionezi si acum o sa vorbesc cu Kelton. " anyway....

 

Buna dimineata, eu ma bag iar la chestionare, nu vreau sa pic iar, fac de 5 ori cartea de legislatie... am facut-o de 3 x :X

Doamne =)). Cat am putut sa rad la reclamatia ta =)). Saracul baiat .. a stat ceva sa cauta poza aia :)))). Mare e gradina domnului ..

 

Anyway :)). Salut baieti, am venit si eu de la scoala. Ma duc sa mananc ceva si ne vedem in joc.

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns acasa. In seara asta trebuie sa luam HQ.

Nu trebuie

Suntem obligati,

 

 

@Costel, Imi cer scuze fata de tine si fata de toata mafia, chiar nu am fost atent la ce scria pe /f cand am facut acel post.

Link to comment
Share on other sites

Salut Paterno am venit de la scoala...In legatura cu HQ-UL va trebuii diseara sa fim multi si sa ascultati de cel ce conduce war-ul. Daca fiecare face ce vrea si nu-l intereseaza o sa visam zile bune la turfuri...Cam atat am avut de spus.

Salut Paterno am venit de la scoala...In legatura cu HQ-UL va trebuii diseara sa fim multi si sa ascultati de cel ce conduce war-ul. Daca fiecare face ce vrea si nu-l intereseaza o sa visam zile bune la turfuri...Cam atat am avut de spus.

Da ai foarte mare dreptate ShOppS sunt multi aici care sunt kamikaze si procedeaza dupa propriile reguli...astia nu au ce sa caute aici... in fine,vedem diseara ce se va intampla. :)>-
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.