Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Da, a fost frumos, asta se intampla daca ascultam, atacam dar si ne retragem cand ne spune, ca o adevarata MAFIE. Chiar mi-a placut warul asta, felicitari Rizea, Toha tot respectu' :).

On: Ce film fain a fost pe Pro, "10.000 i.hr", l-am mai vazut de vreo 3 ori, dar degeaba, e imposibil sa nu iti placa. E si istoric...cei care nu l-ati vazut uitati-va pe net, e tare fain.

Edited by BTD r0oneY
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno!

Ma bag si eu la un film si dupa ma pun la somn,maine cred ca merg la scoal..

PS: Felicitari pentru turfs si pentru ca ati "ascultat" pentru prima data,sper sa ascultati si miercuri si sa nu pierdem cele 2 turfs,ci din contra sa mai luam ca sa nu mai fim luati de prosti.

Apropo,al 2-lea war sa fim corecti,Corleone au fost 10-11,iar noi 24..Oricum s-au descurcat si ei destul de bine cu toate ca au fost doar 10-11.sunt si eu la inceput.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno!

Ma bag si eu la un film si dupa ma pun la somn,maine cred ca merg la scoal..

PS: Felicitari pentru turfs si pentru ca ati "ascultat" pentru prima data,sper sa ascultati si miercuri si sa nu pierdem cele 2 turfs,ci din contra sa mai luam ca sa nu mai fim luati de prosti.

Apropo,al 2-lea war sa fim corecti,Corleone au fost 10-11,iar noi 24..Oricum s-au descurcat si ei destul de bine cu toate ca au fost doar 10-11.sunt si eu la inceput.

Noapte Buna, paterno.

Felicitari pentru warurile din seara asta, miercuri mai luam inca doua teritori.

Dupa 3 saptamani a dat domnu sa luam si noi hq :))

Welcome celor noi

Salut, am ajuns si eu acasa. Felicitari pentru cele 2 waruri de aseara. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.