Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine waruri colorate, 2 cu albastrii, 1 cu negrii si 1 cu rosii, sper sa fim macar 35 ON, o seara faina va doresc! sau o noapte, cum vreti voi.

Link to comment
Share on other sites

Cum sa va zic..bai nororocicilor!

DACA MAINE NU SUNTETI 35+ LA WARURI VA JUR CA IMI PUN DEMISIA SI PLEC. MAI AM 27 ZILE DE LIDER SI GATA. PUTETI MACAR ACUM SA FITI SERIOSI ?HAI TERMINATI CU INACTIVITATI DASTIA SI HAI SA JUCAM, HAI DATETIVA DREACU DA NOROROCITI

 

 

 

cu placere dark

Link to comment
Share on other sites

@, IONUVRS are ciuda pe mine, dar are semnatura cand il fac REGE, IMPARAT SI CA E NR1 AL GANGULUI. Aahhahaah nu mai fi ba suparat pls, ca nu vreau sa fim supy, sti ca noi suntem fratiori :*

 

GGGGGG 4/4, MAINE VINE NEW VIDEO TATI.

Link to comment
Share on other sites

@, Tu esti enervant ca te crezi Sfant, si azi ai avut ceva smecherii si d-aia nici nu am vrut sa vorbesc cu tine, defapt asta imi propusem, dar nu pot ramane suparat pe cineva, hai ca-i bine tatel :-J

Edited by IonuVRS VIP
Link to comment
Share on other sites

GG baieti pentru warurile din seara asta, i-am spart pe rdt si putin pe 69pm =))

 

Crek ma apuc de furat, dar in stilul meu B-) one shoot nigga

 

 

@, Ultima faza a fost penala rau, gg fiul meu, sunt mandru de ce am crescut >:D<<'>

 

 

@, IONUVRS are ciuda pe mine, dar are semnatura cand il fac REGE, IMPARAT SI CA E NR1 AL GANGULUI. Aahhahaah nu mai fi ba suparat pls, ca nu vreau sa fim supy, sti ca noi suntem fratiori :*

 

GGGGGG 4/4, MAINE VINE NEW VIDEO TATI.

Ryakk: spawn, azi vreau best de la tine

Spawn.: http://imgur.com/QSi1He4

săracului i-au dat lacrimile că n-a luat bestu'... csf ryakk, se-ntâmplă =)) ne vedem mai pe seară băjeţii, când intru sho. sal

Edited by Spawn ToV
Link to comment
Share on other sites

Uitati dovada pentru care am fost eu banat pentru no-recoil, daca asta e cod eu ma las de sa:mp :|

Am căutat pe RPG3 la Banlist, nu văd că eşti banat. Faci farse? :)) se şi bucura că ia lider

 

 

EDIT: a, stai, tu joci pe 2, oricum, ala e admin de catifea... nu realizez cum a putut spune că ăla e cod

bă da tu nici pe 2 nu eşti banat

Edited by Spawn ToV
Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1, Eu nu inteleg de ce mai joci pe rpg2 omule =)) toriino ala e paralel total cu codurile si nu numai el. De ce crezi ca m-am lasat de sv ala :|

Mai stii cand iti luam best la fiecare war pe rpg2 si a venit torino si m'a banat pentru norecoil? :)))

Asta e algerian, dar stie romana mai bine ca multi de pe server:)). Am stat cu el pe skype si este super caterinca omul, dar mai si găsește.

Gg pe aseară=]], din nou s a văzut in 69 ca daca nu ma implic pierd in war relativ ușor. Mi-a placut in prima runda ca ati stat foarte mult pe turf:)) ( totideea mea a fost ) va pwp

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.