Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare baietii, din pacate.. a venit vremea sa va parasesc.. chiar imi pare foarte rau ca trebuie sa ne despartim, dar din cauza unui post-hunter, voi primi 3/3 pentru limbaj vulgar. Asta este..e vina mea ca nu m-am abtinut sa-l injur, dar cand vezi ce fac pentru 1p la raport, iti vine sigurat sa injuri.. pentru cateva grame de droguri stai in jail si ti le si confisca, asta-i viata fratiilor, aveti grija de voi si sa luati LV-ul. M-am rugat 2 ore de el nu a vrut sa retraga, a vorbit Wisler,Alin nici asa n-a vrut, deci nu am sanse sa scap. Va pwp :*

@AIM Kappa Ai grija de tine fratele  meu <3

@AIM SylvyuGoogle YAMAN Sper sa primesti unban, sa-l ajuti pe varu :* Imi pare rau pentru tot... :( 

@ARMYs VODA Ai grija de tine, uratule ne vedem pe /c

@VODA Varu Imi pare rau ca te parasesc asa repede, dar asta e.. ne mai auzim pe fb,etc.

@AIM KratosPwp si tie tiganule :))

@A I M P O U N D Ai grija de tine batrane :* 

Va pup pe toti care m-ati ajutat.. imi pare rau pentru cei care v-am chemat aici si eu plec... :( Dar nu-i vina mea, nu plecam repede din factiunea asta, doar ca, sunt nevoit sa plec :)) Varule, poti sa-mi dai 3/3 cand ai ocazia... nu retrage omu' a spus clar..

Edited by ColorsV3SeTTINGS
Link to comment
Share on other sites

On 22/09/2017 at 11:00 PM, Oarga ZEW said:

Mai taceti in pula mea ca deja ati dat-o multi dintre voi rau in prostie. Chiar e asa greu de observat ca si Avispa e 99% codati si voi la fel 99% codati? Nu v-ati saturat sa aruncati cu vina intr-unul si intr-altul? Pe B-Zone nu mai poti juca de cateva luni fara cod pentru ca e imposibil, dar ii astept pe aia "curati" de la voi sa ma contrazica :))   Daca in 2015-2016 era AIM vs ZEW, acum e V2 vs V3. Hai salut. 

Nu te arunca sa zici ca 99% sunt codati, Eu nu am cod si ma tin bine pe picioare si stii si tu asta, sunt unii care rup codu, dar si unii care au experienta in mafii care stiu sa dea cu cap si sa gandeasca fiecare faza care nu da cu cod. Dar si unii care rup codu in plm si nu iau ban, sau iau ban azi si maine au unban (Marii zei care se plang de unii care nu au cod, cand chiar ei nu stiu cum sa modifice codul sa dea din ce in ce mai tare). 

Asta e B zone a evoluat din ce in ce mai prost.

Link to comment
Share on other sites

M-am cam plictisit si i-am facut o dedicatie lu' Mezen.

Clipul se vede asa pentru ca l-am setat mai "low" ca sa nu-mi sacadeze prea mult jocul.

 

 

 

Mezenica din cate se pare vrea sa ne sape. Asa ca aveti grija ca o sa stea numai pe noi.

 

@AIM Kappa sper sa iei unban odata..

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
...
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, AIM SylvyuGoogle YAMAN said:

M-am cam plictisit si i-am facut o dedicatie lu' Mezen.

Clipul se vede asa pentru ca l-am setat mai "low" ca sa nu-mi sacadeze prea mult jocul.

 

 

 

Mezenica din cate se pare vrea sa ne sape. Asa ca aveti grija ca o sa stea numai pe noi.

 

@AIM Kappa sper sa iei unban odata..

 

Ce dq băi, joci Mario? ceva mai frumi la rez jocului 

Link to comment
Share on other sites

@Shawy Rezolutia jocului o am normala, doar ca setarile la bandicam le-am dat mai slabe ca sa nu-mi faca lag.. d-aia se vede clipul mai "prost". Am si fisierul gta3 modificat fata de cel original. Imi place mai mult asa.

 

Uite filmare cu o rezolutie mai buna

 

 

Si uite si cu gta3 normal..

 

Eu joc cu rezolutie mare, numai ca filmez prost ca sa nu am lag. Gen la joc am rezolutie 1500 si la bandicam ii dau sa filmeze cu 800 ca sa nu-mi afecteze jocul. Calitatea filmarii e proasta, nu a jocului. Intelegi acum de ce se vede ca-n "mario"? :))).

Tu credeai ca asa cum e filmarea, asa vad si eu cand ma joc? :)))))

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.