Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@GF X3n0n iti sugerez sa nu mai vorbesti fara sa stii ce se intampla pe server, nu incurajez codatii si nu o sa-i incurajez niciodata, daca aveam codati in factiune mai castigam la limita ? daca aveam codati nu te gandesti si tu ca va luam 15 runde asa, țac pac, cat despre crash, nu doar RDT iau crash, ci mai multi playeri, la waruri iau cam vreo 5 crashuri cand trag in cineva sau cand pun tinta pe cineva si nu atac pe nimeni deoarece si in hq iau crash cand trag ;) nu mai acuza aiurea ca nu stii tu cine joaca in SP, nu luam numa minusari in gang, nu postez la discutii RDT deoarece ultima oara mi-ati dat 2 warn-uri :) succes si spor la war-uri.

Link to comment
Share on other sites

Urmariti primul meu war live de 1 ora la valoare MAXIMA, subscribe & like. MS

 

 

Edited by Anndi
Link to comment
Share on other sites

Lasa i ba vtmb, nu vezi ce fan avem aici? El stie mai bine decat noi pe cine avem in factiune, oricum de saptamana viitoare daca mai luati luati 2 runde e bine, ca o sa va rugati de noi sa va lasam sa mai respirati de la cat ati pierdut

Edited by MykesSiLENT
Link to comment
Share on other sites

 
 
37 minutes ago, Mykes TSA said:

 

Lasa i ba vtmb, nu vezi ce fan avem aici? El stie mai bine decat noi pe cine avem in factiune, oricum de saptamana viitoare daca mai luati luati 2 runde e bine, ca o sa va rugati de noi sa va lasam sa mai respirati de la cat ati pierdut

 

Eu am auzit de tine, stiu cum e..

Edited by ColorsV3SeTTINGS
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mykes TSA said:

Maine, 5/06/2017, sunteti OBLIGATI sa fiti prezenti in HQ la ora 20:20 pentru 2 war-uri foarte importante. Daca nu puteti ajunge puteti pune o cerere de invoire. Accept maxim 3 invoiri cu un motiv bine intemeiat.

 ScreenShot_20170604223951.png.fefb9682a21809529b667aae24e7b81d.png

esti foarte responsabil bv

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.