Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu intru, aseara am fost putin :))) Si oricum cand plec diseara cine mai sta sa intre pe SA:MP, sincer:))

 

Am plecat sa dorm, am implinit 26 de ore de ne-somn :)) Vorbim mai tarziu >:D<<'> Multumesc tuturor inca o data :D

 

New Topic : http://b-zone.ro/forum/topic/87941-the-paterno-family-hall-of-fame/ :*

Edited by LoLLi
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! (:|

 

Tin sa va anunt ca impreuna cu LoLLi, am dat nastere unui topic numit "The Paterno Family - Hall of Fame". Daca aveti o parere sau o impresie despre acele legende, puteti sa v-o exprimati in topic-ul respectiv.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! (:|

 

Tin sa va anunt ca impreuna cu LoLLi, am dat nastere unui topic numit "The Paterno Family - Hall of Fame". Daca aveti o parere sau o impresie despre acele legende, puteti sa v-o exprimati in topic-ul respectiv.

 

Ati uitat sa ma puneti primu'.

 

Neatza.

Link to comment
Share on other sites

Neata,neata,ba deja ii 12:10 nu mai ii dimineata,luati exemplu de la mine,am facut curat,am mancat bine,amu-i mai faina ziua 8->

Puturosi,va treziti la 12:00-1:00... :-q

Link to comment
Share on other sites

Neata,neata,ba deja ii 12:10 nu mai ii dimineata,luati exemplu de la mine,am facut curat,am mancat bine,amu-i mai faina ziua 8->

Puturosi,va treziti la 12:00-1:00... :-q

Ce vorbesti? :)) io m-am trezit la 8 :|. Ar merge o bere dupa curatenie si mancare... :-?. Nu?

Link to comment
Share on other sites

Ce vorbesti? :)) io m-am trezit la 8 :|. Ar merge o bere dupa curatenie si mancare... :-?. Nu?

Cap si pajura.... Sa stii,poate iesim azi undeva,ma cam plictisesc p'aici...

Ce vreme faina ii si afara,soare 8-> ,incet,incet se duce si zapadaaaaaa :X

Link to comment
Share on other sites

Cap si pajura.... Sa stii,poate iesim azi undeva,ma cam plictisesc p'aici...

Ce vreme faina ii si afara,soare 8-> ,incet,incet se duce si zapadaaaaaa :X

Noi suntem banul si stema... Eu acum plec la o cafea :D. Te sun mai imediat :)). Bafta baietii ne vedem diseara.

Link to comment
Share on other sites

No, laudati-va care ati facut mai multa curatenie :))

 

PS: Deseara, la ora 21:00 sedinta, daca nu puteti sa fiti prezenti, faceti o cerere de invoire.

Ma laud ma ca am cu ce,is cel mai harnic :X Ba,atata-i de faina vremea in Baia Mare ca te simti ase de mandru cand te uiti pa jam de numa' numa =))

Link to comment
Share on other sites

rE all

Eu sunt la restaurant pe partie

LMA LoLLiPoP! De ziua ta eu iti doresc sa sugi acadeaua:))))))

Bafta

 

Daaaaaa, mersi mersi :))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.