Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut Paterno, am revenit din pat am dormit si eu ceva..

AHH, ce zi astazi am fost la scoala decat 3 ore cu 15 copii in clasa:)), ce sa-i faci vremea incurca lumea, cred ca maine tot la fel va fi...

Ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, pentru cine mai e buna, mi s'a furat telefonul in trolebuz, nu il mai gasesc clar, tigani imputiti si ratati .. e a doua oara intr'un an scolar, dar prima oara l'am recuperat, oricum si telefonul e blestemat atrage tiganii .. daca chiulam azi de la vreo ora, nu mai se intampla, ba ce ghinion am ..

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, pentru cine mai e buna, mi s'a furat telefonul in trolebuz, nu il mai gasesc clar, tigani imputiti si ratati .. e a doua oara intr'un an scolar, dar prima oara l'am recuperat, oricum si telefonul e blestemat atrage tiganii .. daca chiulam azi de la vreo ora, nu mai se intampla, ba ce ghinion am ..

 

Norocosu lu tata, hai sa te pup:* nu mai pupi telefon :))) Mai pupi doar bataie mwhahaha! :)))

Link to comment
Share on other sites

Ba da mereu eram atent la telefon, cum a reusit ala sa strecoare mana nu stiu .. tu unde stai, pe langa Spiru?

 

Defapt nu... Stau pe la 1 Decembrie daca stii pe unde e :) O sa fac cu ajutorul lui JustMed un meeting in Bucuresti, care sa pice exact pe data pe care am facut primul miting anul trecut (undeva in jurul vacantei de pasti, in lunea din data de 4 parca) si daca vrei ne vedem atunci :) Eu o sa am lista de'a gata sper pana atunci, e bine ca esti din Bucuresti.. :)

 

Acum brb, ma duc sa ma uit la 8 mile (eminem movie) , cine vrea sa-l vada e super !

Link to comment
Share on other sites

Ma pun si eu in pat ne auzit maine.

Oai... maine ma duc si eu la lic :|... aiurea.. :)).

Noapte buna Printeselor. Va pupa Jean !

 

P.S: Nu mai faceti posturi aiurea.... "Salut, ce faceti?" , "Bine Tu? "

Edited by cristi112
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi

Ma duc maine la scoala, sper sa nu gasesc la fel de multi ca azi:)))

 

PS: Lolipop ar fi prea tare daca te ocupi de meeting b-zone:) mai vedem pana atunci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.