Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare baieti,... din cate am auzit se va baga ceva nou(masini) acum nu stiu sigur... Va astept in Game ... Restu va urez o nopate placuta... si bafta pe maine la scoala!

Link to comment
Share on other sites

Hai ca eu am iesit, noapte buna. Am vorbit cu Spawn pe mess, a zis ca revine. Stai linistit DjZet, spre nefericirea ta nu se o sa se bage masini.

Edited by CoNNeR
Link to comment
Share on other sites

Vor baga masini ieftine si destul de multe pentru playerii care nu au. Noapte buna,SebasthiaN a fost 2-2 ca am jucat vreo 4 meciuri,cred :)).

 

Noapte buna.

 

Au fost 3-4 da, dar ala, te-am facut praf :))

Ies si eu, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Topic ON, daca continuati tot ca pana acum il vom inchide din nou si data viitoare il inchidem pe perioada nedeterminata, voi decideti.

 

Inca o data spun, fara mesaje gen 'ma duc la masa, ma duc afara, buna ziua, buna seara, buna ziua, buna dimineata etc...', mesajele sa fie formate din propozitii/fraze si sa contina lucruri de bun simt si mai ales nu mai postati imediat dupa ce posteaza si altcineva, nu e topic de spam, e topic de discutii, intrebari, nelamuriri etc... Profitati de el la maxim nu in sensul prost al cuvantului (hai sa facem +1). Succes!

Link to comment
Share on other sites

Topic ON, daca continuati tot ca pana acum il vom inchide din nou si data viitoare il inchidem pe perioada nedeterminata, voi decideti.

 

Inca o data spun, fara mesaje gen 'ma duc la masa, ma duc afara, buna ziua, buna seara, buna ziua, buna dimineata etc...', mesajele sa fie formate din propozitii/fraze si sa contina lucruri de bun simt si mai ales nu mai postati imediat dupa ce posteaza si altcineva, nu e topic de spam, e topic de discutii, intrebari, nelamuriri etc... Profitati de el la maxim nu in sensul prost al cuvantului (hai sa facem +1). Succes!

Pe langa toate acestea, aveti cuvantul meu ca se va lasa cu suspend incepand de la 3 zile.

Link to comment
Share on other sites

Mega maxim, bine tu Alistair :))) $uk@r1m3 p3 s1s73m :X:))))

 

Edit: Cred ca urmeaza campionat de pool, sau nush, vedem, votam, facem de toate, cs, lol etc... :))

Edited by LoLLi
Link to comment
Share on other sites

Mega maxim, bine tu Alistair :))) $uk@r1m3 p3 s1s73m :X:))))

 

Edit: Cred ca urmeaza campionat de pool, sau nush, vedem, votam, facem de toate, cs, lol etc... :))

 

La campionat de pool sa nu fie pe Y/M ca se vede urat, uite un site de multipalyer, are grafica buna. http://www.miniclip.com/games/8-ball-pool-multiplayer/ro/

CS, joc numai cu clasa la orele de TIC :)) si lol sunt praf, cred ca am level 3-4 :)). Oricum particip la toate :))

Link to comment
Share on other sites

Vedem, vorbim, e timp :)) Probabil o sa va dau tema de gandire pana maine seara la sedinta, iar maine seara la sedinta propuneti si votam care sa fie tema urmatorului campionat :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.