Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ies si eu ,maine la liceu probabil ,sa vedem daca ma duc sau nu ,ar fii bine sa stau acasa si maine si vineri sa treca saptamana.In fine ,noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Sebasthian,MrYonutz..Am vazut signaturiile voastre si imi plac foarte mult. :X GOOD JOB!! :D

Noapte buna Paterno!!

*Ma bag si eu la somn,maine am scoala si iar adorm cu capu pe banca. :))

De ce dublu-post?

 

 

Neata tuturor! Azi ma duc la liceu cu toate ca n-am niciun chef... Sper sa fie bolnavi profesorii sau sa stea departe si sa nu poate ajunge. >:)

Link to comment
Share on other sites

Spor la scoala, astia de la mine din Liceu s-au invoit sau chiulesc cu totii :)) Panarame de clase...

 

Lollo imi place liceul tau daca e intru si eu acolo peste 2 ani:)))

Eu am meditatii si mooor ma face asta de romana tandari si faza nashpa e ca aici nu pot dormi:((((( de ce eu?? De ceeeee? Si de ce nu lolli???:)) el merita asta nu eu :((

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca LoLLi e smecher si daca nu chiuleste si el in clasa a 11-a, cand sa chiuleasca? In clasa a 12-a cand toata lumea o sa-l f*ta la cap ca are bac? :))

Link to comment
Share on other sites

Eu am facut alta combinatie urata, clasa mea are grup pe facebook "Nebunii de la 11B" si ieri m-am certat cu ei ca celelalte clase de la noi din Liceu ori s-au invoit ori chiulesc. Si le-am zis 'eu parasesc grupul, cand veti fi o clasa unita sa ma bagati inapoi" dupa faza asta o colega a zis sa votam daca sa mergem maine sau nu si cum am convins eu pe toata lumea sa spuna PRO am sunat-o pe profa de mate "doamna nu venim maine, veniti degeaba de la 7:30" :))) si dupa ca sa o anunte si pe profa de bio am rugat-o sa-i transmita si dansei maine (respectiv azi) dimineata ca noi nu venim :))

Link to comment
Share on other sites

Stiu, la Spiru Haret mai suntem si uniti :))))

 

@ Toata lumea sa citeasca si sa bage la cap urmatoarele, nu glumesc si voi pune in aplicare tot ce am scris aici :

 

In ciuda aparentelor antrenamente anterioare si a membrilor foarte putini prezenti am decis luarea urmatoarelor masuri:

- nu se va mai acorda rank-up decat daca veniti la cel putin 2/3 antrenamente saptamanale;

- cand veti fi -20 (sub 20) la antrenamente, se va acorda FW tuturor absentilor si invoitilor (sa nu se mai abuzeze de invoiri);

- la mai mult de 2 antrenamente saptamanale ne rezervam dreptul sa va demitem din factiune;

- pentru a nu se mai abuza de cererile de la invoiri, ve-ti avea dreptul la maxim 2/3 cereri de invoire la antrenamente (cand ati intrat in Paterno, ati raspuns cu DA la intrebarea daca puteti fi online intre orele 20:30 - 22:30, asa ca cui nu ii convine, trebuia sa se gandeasca dinainte);

 

Cui nu ii convine, topicul de demisii este online, succes!

Link to comment
Share on other sites

De ce dublu-post?

 

 

Neata tuturor! Azi ma duc la liceu cu toate ca n-am niciun chef... Sper sa fie bolnavi profesorii sau sa stea departe si sa nu poate ajunge. >:)

Imi era lene sa dau edit si pentru ca al doilea post l-am facut pe la 1-2...

 

 

Buna dimineata Paterno!

*Ce mai faceti?

*Eu am plecat la scoala,ne auzim diseara.Bafta!!

Edited by rizEaa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.