Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Şi ce propui ?

#"Am pus paharul pe tastatură şi am lăsat jocul deschis". Du-te bă că mor de râs :))))))))

Serios ma, asa am facut :)) Aveam jail si trebuia sa plec, si vroiam sa am jailul facut cand vin :)) Am luat ban si am si ramas cu inca umpic din jail.
Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi,aveti grija cum faceti cu activitatea.

 

 

Miercuri,4.09.2012,cine nu va fi prezent la ora 12:00 va fi sanctionat cu Faction Warn.Daca nu puteti veni dati-mi PM cu un motiv bine intemeiat.

 

Topicul o sa ramana inchis cateva ore sa vada toti.

 

EDIT: START SPAM

Edited by Adrian18
Link to comment
Share on other sites

Salut Paterno, am fost cam inactiv ieri ... am avut treaba cu tata pe afara si nu am avut deloc timp sa intru pe sa:mp.

 

Sper sa fim cat mai multi astazi la 12:00, vom fi atacati :)

 

Bun venit celor care au intrat ieri.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi, speram sa va acomodati rapid si sa faceti o treaba cat mai buna. Felicitari baieti pt. warurile de astazi, s-a vazut ca am lucrat in echipa si ca a fost o activitate ridicata. Sa o tinem asa cat mai mult si vom avea tot lv-ul :>.

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paterno, acum am venit si eu din oras. Felicitari pt. waruri, pacat ca nu am putut fi prezent .. sa o tinem tot asa si sa casitgam in continuare la fel de multe teritorii.

Felicitari pentru war-ul acesta , si celelalte. Se vede ca mi-am revenit.

Ai avut noroc ba, tot nob' ramai >:).
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.