Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna event, buni organizatori(LauR09-principal, Lil_secundar acolo nici nu a fost bagat in seama) =)))

B0d0, la civili le dai bani, la organizatori nimic, a?

Am iesit si eu nb all!

Maine WaR

Like my signature?

ba fiule , minorule ! ai o bila neagra , la a 2-a esti tinut in /contract 24/24 :)) .

 

nb copiiiii

Link to comment
Share on other sites

Vineri,12.10.2012,cine nu va fi prezent la 17:55 in hq,fara sa se invoiasca la mine,pe forum sau in joc va primi Faction Warn.

 

Fiti atenti ce faceti,ca iar ati inceput sa veniti cand vreti si sa stati cum vreti,desi toata lumea tipa pe /f "war war war".Timp de 2 saptamani nu prea am mai sanctionat pentru absenta nemotivata la war,si s-a vazut la inceputul zilei de war de ieri,10 in hq.Cei care aveti intr-adevar probleme,vreau sa-mi trimiteti pm,pe voi va inteleg,dar sunt unii ca nu intra doar ca nu au chef sa-si strice nervii la war,dar la sedinte sunt primii in hq.

 

Topicul va fi inchis.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, nu am mai dat pe aici de ceva vreme ... scuzati ca ieri nu am intrat, b0d0 cred ca stii de ce. Cati nervi mi-am facut cu netul, cadea revenea si tot asa. Vad ca acum e mai ok, poate nu o sa-mi mai cada asa des. Bun venit celor noi, sa faceti o treaba cat mai buna si sa va acomodati rapid alaturi de noi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, nu am mai dat pe aici de ceva vreme ... scuzati ca ieri nu am intrat, b0d0 cred ca stii de ce. Cati nervi mi-am facut cu netul, cadea revenea si tot asa. Vad ca acum e mai ok, poate nu o sa-mi mai cada asa des. Bun venit celor noi, sa faceti o treaba cat mai buna si sa va acomodati rapid alaturi de noi.

 

image.jpg

#Bine de rollback-u asta , ne-a dat teritoriile inapoi si le-am pastrat =))

Edited by TraTeC
Link to comment
Share on other sites

Am fost demisa pe ce Motiv?

Am postat la inactivitate!

 

Am fost demisa pe ce Motiv?

Am postat la inactivitate!

 

Am fost demisa pe ce Motiv?

Am postat la inactivitate!

Si afk in hq in timpul warului :). Eu stiu ca daca faci o cerere de inactivitate nu intrii in joc, nu ca stai in joc afk. Anyway...

 

Felicitari baieti pt. teritoriile castigate astazi, am facut o treaba buna si s-a vazut. Sa speram ca o sa ne mentinem pe linia asta. Arms, va mai las pana maine sa postati raportul deoarece astazi au fost waruri. Vreau ca toata lumea sa-l posteze pt. ca vreau sa fac o lista.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.