Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Clar , el e b0d018 si abuzeaza de functia care o are forum pentru a da edit la posturi !!! Aveti mare grija la el.

#Ai report >:)

Microfonatule :)).

 

Salut baieti, acum am ajuns si eu acasa, am mancat ceva si am intrat in joc. Sunt in jail ... fail rob aseara. La 18:00 sa speram ca vom lua ceva teritorii.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, b0d018, tin sa va informez ca am luat ban pt 3/3Warns(cam 5 zile) din cauza unui copil insetat de posturi=)), in fine cu toate astea imi pot lua la revedere de la Paterno Family Va urez mult noroc si bafta la cucerirea teritoriilor, salut. Ne vedem peste 5 zile=)), bafta in continuare...

Link to comment
Share on other sites

Salut ..

Imi pare bine sa va revad, astazi de la 14:00 am stat pana acum reparand hardul, nu imi dadeam seama ce avea ( credeam ca sa stricat ) dar a fost doar un virus din fericire si am recuperat tot ce aveam pe el. ( Fake hdd )

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi :) tin sa va anunt ca in urmatoarele 2 zile sunt banat. Cineva mi-a atacat masina si l-am facut ratat ;) Jim.Capone, banii ti dau cand iau unban:D. Imi cer scuze pentru incident. Se mai intampla, nu se va mai repeta:P. Ne auzim Miercuri la ora 19:00.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, acesta va fi ultimul meu post aici, va urez mult succes in continuare, m-am simtit foarte bine aici, poate voi reveni candva, cand timpul imi va permite :*

 

Bafta , ai fost , esti , si vei fi cel mai mare nab :))

#Numa banati avem , cl@r.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, acesta va fi ultimul meu post aici, va urez mult succes in continuare, m-am simtit foarte bine aici, poate voi reveni candva, cand timpul imi va permite :*

Bafta Costel, bafta Royce. Sper sa ne mai intalnim si prin alte factiuni :). Cine imi mai cere mie de 1000 de ori pe war m4 ? :))

 

 

 

Noapte buna Paterno, am iesit si eu ... mi-e somn. Vorbim maine pe la 3 si ceva cand revin si eu acasa de la scoala. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.