Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ATENTIE!!Antrenamentele s-au mutat la ora 20.Vreau sa fiti in numar cat mai mare si sa fiti cat mai seriosi.

Marti / Joi / Dumica ora 20:00 ! Nu cred ca va este asa de greu sa veniti o ora la ANTRENAMENT . Sunt foarte dezamagit de prezenta voastra , doar 18 prezenti din 39.

Link to comment
Share on other sites

Maine scap de ban insfarsit si intru in-game sa rupem niste war-uri vineri. Deabea astept !

 

Tre sa avem si cu cine , nu ? Nu sa dam 10v30 si tot noi sa ne miram de ce pierdem .. Se vede ca n-a fost b0d0 sa va ameninte cu fw / uninvite. Voi v-ati dus la event , ca doar is mai importanti aia 22mils decat mafia .. Un war a fost strans , si unul l-am castigat din noroc.

Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu la somn, am dat un rob ( 220k ). Noapte buna tuturor !

 

Felicitari pentru war-uri, chiar daca le-am pierdut, s-a simtit lipsa lui b0d0... nu-i nimic recuperam noi, am cam avut probleme cu netul astazi, am avut un lag infernal...

Link to comment
Share on other sites

Rob finished !

 

Am plecat la somn si eu , o seara placuta !

 

@Costel

Mai iei live cu mine? :))

Neata baieti, acum m-am trezit si eu, mananc ceva si intru in game, am jail de aseara :|

 

Desigur Vlad, oricand si oriunde :)))

Link to comment
Share on other sites

Vad in acest topic,cat si in game,ca unii suferiti dupa mine.De ce?credeti ca eu fac asa multe?credeti ca e mai bine sa ascultati de fw sau /uninvite decat de vorba buna?Voi va gandtiti ca daca eu nu sunt in joc nu va vad activitatea si nu va dau rank up?Baieti,fiti seriosi,am 3 rank 4,1 rank 5 si 1 rank 6 care va pot supraveghea si sa-mi spuna activitatea voastra.Credeti ca primiti rank daca veniti la warurile cand sunt eu on?Voi credeti ca eu nu am problemele mele?sau ca eu nu pot iesi afara doar ca este war?uite ca daca e nevoie o sa fiu absent de la toate warurile doar sa va invatati cu lipsa mea.Ce pot face eu si nu poate face tratecyy,inafara de comenzile magice,care cred ca puteti face fata usor la waruri si fara ele,sau asa vreau sa cred.Uneori sunt asa de multimuit de prestatia voastra la waruri,incat cred ca acestei familii nu-i mai trebuie nimic altceva,insa din ce am auzit si vazut cred ca nu e asa,in prezenta mea sunteti toti on,credeti ca daca sunteti afk la war si eu nu sunt on nu o sa fiti sanctionati?Vreti sa ma faceti sa dau fw pentru fiecare absenta la war?fiti seriosi,nu cred ca e nevoie de asa ceva,dar daca va fi,nu ma voi sfii sa o fac.V-am zis si la sedinta,nu garantez nimanui un trai vesnic in paterno,cum va asterneti,asa dormiti,puteti fi rank 1 toata viata,sau puteti fi usor rank 3-4,daca iti vezi de treaba ta.Inchid topicul pentru a vedea toata lumea ce am scris aici si astept de la voi ca vineri sa va schmbati TOTAL atitudinea,atata timp cat eu sunt liderul paterno nu mai vreau sa se intample asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.