Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Daca mai dadeam un war, cred ca ma lasa inima si spargeam monitorul.

Pentru mine, cele 2 war-uri din LV, le-am castigat, scorul a fost mincinos.

Atata lipsa de fair play n-am mai vazut in viata mea:

1. Se arunca de pe cladiri la low HP.

2. Ies din zona de war la low HP.

3.Ii rup mufa, intra in casa dupa heal, cu mine langa el. " Il intreb ce faci, ma?" El: "astepta sa intre ceilalti in zona" .

4. Nu mai zic, ca sunt activi mai toti.

Dar se speram ca s-a terminat totul.

 

Ce face Tratecyy din oameni, ce naspa cand esti fan Tratecyy.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Paterno, am facut tot posibilul sa ajung azi la war insa netul nu a fost de partea mea... sper ca la urmatoarele war'uri sa fiu prezenti, si sper de asemenea ca a-ti facut o treaba buna. Noapte buna

alx.S.T.I

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Paterno, am facut tot posibilul sa ajung azi la war insa netul nu a fost de partea mea... sper ca la urmatoarele war'uri sa fiu prezenti, si sper de asemenea ca a-ti facut o treaba buna. Noapte buna

alx.S.T.I

Welocme ba >:D<<'>

Hai ca ne-am descucat ''excelent'' in seara asta la war :)). Mai stau si eu putin si ies, noapte buna sa aveti. :)

Link to comment
Share on other sites

Mda,oare de ce 90% din server il vroia civil pe razvan14?:)).Eu unul nu ma asteptam ca asa de multa lume sa-l urasca pe razvan,dar si-a aratat adevarata fata si na..in fine,nb celor care se culca.

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu !Noapte buna! Nu mai fiti suparati ne trebuie activitate si multa organizare+este un joc si nu totul consta in culoarea unui oras.

Am iesit si eu !Noapte buna! Nu mai fiti suparati ne trebuie activitate si multa organizare+este un joc si nu totul consta in culoarea unui oras.

NB si ai dreptate vorba aia : " WE ARE THE FUTURE"
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno, lag lag lag lag.... lag, am avut toata ziua, la war-uri se "intepa" si alergam doar eu printre corleone, nimeni nu se mai misca ( intelegeti voi :)) )... stie cineva cum pot rezolva chestia asta ? sau e doar conexiunea mea slaba la net ? :|

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno, lag lag lag lag.... lag, am avut toata ziua, la war-uri se "intepa" si alergam doar eu printre corleone, nimeni nu se mai misca ( intelegeti voi :)) )... stie cineva cum pot rezolva chestia asta ? sau e doar conexiunea mea slaba la net ? :|

De la cine ai net, Costica ?

 

Am iesit si eu baieti, noapte buna. Lasati ba teritoriile, de parca asta conteaza :)). Cat timp sunt intr-o factiune si ma simt bine, numai conteaza nimic. Anyway, pe dimineata.

Link to comment
Share on other sites

De la cine ai net, Costica ?

 

Am iesit si eu baieti, noapte buna. Lasati ba teritoriile, de parca asta conteaza :)). Cat timp sunt intr-o factiune si ma simt bine, numai conteaza nimic. Anyway, pe dimineata.

 

E de la tara,nu conteaza de la cine are net,in vagauna aia unde sta doar atat poate.

 

@ cosmin a intrebat Adelina. de tine,a zis ca te doreste.

 

Noapte buna,ies si eu,vorbim maine.

Link to comment
Share on other sites

De la cine ai net, Costica ?

Modem RDS... si la tara unde stau eu, conexiunea scade...

 

Neata Paterno, acum m-am trezit si eu, mananc ceva si intru mai incolo in game.

 

E de la tara,nu conteaza de la cine are net,in vagauna aia unde sta doar atat poate.

Da, are perioade cand merge prost, cateodata "zboara" pana-n moldova =))
Link to comment
Share on other sites

Boapte buna

Buna dimineatza ce faceti? :)

Buna dimineata ! Ne vedem in game:*

Terminati cu posturii-le astea,daca postati postati o propozitie - doua,nu 4 cuvinte.

 

Buna dimineata Paterno!

Eu am plecat la scoala,ne auzim diseara la antrenament,aveti grija ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.