Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mersi mult de tot ;*;*;* esti ce-a mai buna laura

Cand ajung acasa o sa il pun momentan sunt plecat.

 

Va astept in numar cat mai mare la waruri.

Va multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

3/4, hai ca merge..puteam lua si taxi lv daca stateam la case si mergeam grupat.

Sisu nu uita de atac.

Nb.


3/4, hai ca merge..puteam lua si taxi lv daca stateam la case si mergeam grupat.

Sisu nu uita de atac.

Nb.

Link to comment
Share on other sites

DOAMNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!11

CUM VREI BA SA FACI + CU CODATII AIA SI CAND ASTIA SE DUC UNDE SUNT 10-20 din ttb?! Ei nu gandesc sau ceva ... Infine, bafta mai departe cu visul de a cuceri LV care NU SE VA INDEPLINI cu asemenea membrii care stau se injura, te dau Dracu sisule si tyky, pleaca singuri, nu vand arme ...

Ce vreti voi sa scoateti din astia nu stiu :|

Si in plus a zis unu, numai stiu cine pe /f ca sa ne mai ducem doar asa "la misto" pe turf la war ca aaveam -7 parca :)) Macar ma puneai sa bag 50k in hq, nu ma demiteai(cred).

.....

Deci a fost ultimul meu post aici(probabil, sper ca poate o sa mai revin daca adminii incep sa-si faca treaba si sa baneze din codatii aia infecti).

hai, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Welcome Osvaldo, ne vedem maine am prins bine attack dar pe bratva vreau sa ne strange multi si sa ii rupem odata.

 

 

Sa platiti amenzile!


@@Sebi VALOAR3, Sunt codati dar cum uni reusesc sa faca + trebuie sa intelegeti si voi sa sa veniti mai repede pe turf

Link to comment
Share on other sites

Neata am plecat si eu la liceu,

Pe la 1 ajung acasa si sa astept pe toti cu ce intrebari aveti si cu probleme va confruntati.

 

Repet astazi la warul cu bratva sanctionam doar pe cei care nu vin si pe cei cu mai mult de -10 si pe rambo.

Fac un ultim apel la voi.. Daca vedeti ca nu stiti sa trageti asa bine cu arma stati mai in spate cu m4 sai rifle. Acest lucru va ajuta sa nu mai faceti - va garantez eu.

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza in mare sa castigam pe rdt dar si pe bratva va vreau on pe toti si sa mai incercam !

 

30+ on vreau si sa ascultati de coordonare!


@,Avem 2 waruri azi :)) Te-ai invatat :))

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce puneti asa de mult la suflet acest joc? Daca nu ati fi chiar asa , ati castiga, dar nu ai ce sa faci.. Fiecare cu gandirea lui...

P.S :NU , ma refer la Sniper/Tyky!

Edited by TB TudorM
Link to comment
Share on other sites

Frate eu vreau sa fac ceva si sa ne ridicam si noi si dasta ma implic atat.. Mai bine stam fara turf sa rada stia de noi si gata? nu suntem pasnica, suntem mafie... Ori tineti pasul ori pierdeti cursa!


@, Pe Rdt la dysnei si pe TTB la taxi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.