Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bogdane atacul se da dupa rpg... Te loghezi si dupa cand e 22:30 dai refresh la pagina si dai pe un turf. Dar sa nu dai attac momentan.

 

 

Neata ma pregatesc si eu de scoala.

Azi mergem doar la warul dupa HQ. Nu acceptam invoiri decat cu un motiv bun.

Succes

Link to comment
Share on other sites

@@BogdaNNN,Cand e 22:30 dai refresh la pagina pana iti apare manuta aia cand pui mouse ul pe turf, dupa dai un click si dai repede Attack, iti arata acolo intervalul la care sa fie warul, numai pierzi timpu sa selectezi si dai direct attack, sa nu dai refresh la pagina ca disperatu ca iei ban pentru flood, dai si tu odata la 10 secunde

Salut, acum am ajuns de la liceu, ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

Salut pimps!

Eu am plecat la colegiu, ne auzim diseara la war-uri daca o sa mai am net. Bafta!

Sper sa se scufunde toata Anglia, cu tot cu tine!!!!

 

Gruparea de asasini recruteaza o persoana rank 2+! Aplicatii la sectiunea Asasini/Assassins

Link to comment
Share on other sites

Salut am venit si eu de la scoala.

Ne vedem la war. Daca castigam si azi warul incepem sa dam attack iar.

 

Dar pentru asta vreau 25+ de membrii.

Hai sa incepem, daca nu incepem sanctiunile deja din seara asta sanctionam inactivi. NU MAI ACCEPTAM INVOIRI. Ati avut vacanta destul, cine vrea sa ramana sa il vad mereu la waruri cine nu poate, este invitat sa ne paraseasca.

Succes si sper sa intelegeti ce vreau de la voi.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM TyKy,Trebuie sa recrutam inca 7 membri, sa fim 41 si dupa sa fim macar 30 pe turf, daca ne miscam repede o sa fie win sigur dar daca nu suntem 25+ macar degeaba dam atac, ttb sunt si 30 pe turf si o sa fie greu.Incercam sa dam atac pe zonele de langa hq, sa vedem cum ne miscam ce zici?

Dati si voi ad ca recrutam, ne vedem diseara.

Link to comment
Share on other sites

Attack pe TOT CE PRINDETI numai sa nu ia TTB LV sa ii vad asa cum sufera. !

 

 

GG pt azi ati jucat foarte bine, asta e prea multi codati !

Link to comment
Share on other sites

Destepti rau ma! Care a dat ATTACK in SF? Am zis VERDANT sau nimic altceva! Maine la war daca nu sunteti prezenti asa ca fapt divers dau FW la greu!

War in SF va trebuie? Worst FW, absenti FW! Cand incepeti sa ascultati putin? 2 ore am nevoie de voi, atat, war war war war! Nu am nevoie sa fiti on 10 ore, 2 ore sa fiti on pentru waruri si LIBERI! Dar nu va bateti joc de mine asa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.