Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Leventhe,Era de asteptat, asa faceti mereu.Unii chiar isi dau silinta pentru factiune, pe altii ii doare in pruna

@@Z o n K e r,Welcome

ATTACK PE HQ + INTERSECTIE

 

Nu trăiesc pe SAMP. S-a întâmplat să uit. Dacă crezi că sunt un nemâncat de SAMP și nu ies afară din casă pentru a sta pe SAMP, atunci te înșeli amarnic. De mă durea în cot de comunitate / server, nu mai aveam atâtea funcții în cadrul acesteia. Te rog să nu mai vorbești în necunoștință de cauză.

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

Dacă nu o să sancţionaţi inactivi nu o să ne ridicăm, sper să prindeţi attack mâine. Noapte bună !


Dacă nu o să sancţionaţi inactivi nu o să ne ridicăm, sper să prindeţi attack mâine. Noapte bună !

Link to comment
Share on other sites

@@Leventhe,Nu m-am referit in special la tine.

Ai multe functii, ok si o jumatate de ora pe zi este asa mult ?pentru un amarat de war?

#GG pt atac, luam si noi hq?

N-ai să vezi să vin în fugă acasă pentru waruri de afară.

Link to comment
Share on other sites

@@Leventhe,Nu e problema, demisiile sunt deschise.Ai un amarat de rank 2 si gata esti tare in gura?Nu-mi pasa de functiile tale.Iti vad activitatea

Incep sa cred ca unii sunt degeaba

Nu sunt tare în gură. Ți-am zis, am crezut că am făcut învoire. Dacă nu am venit azi la waruri, iar ieri am stat prea puțin (210 secunde) pentru că am avut treburi prin alte părți (cu comunitatea), asta nu înseamnă că sunt degeaba. :)

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

Neata echipa astazi vreau sa ne facem multi si sa ii bombardam pe ttb. Macar azi terminati cu invoirile!

 

 

Hai ca va las ca plec la liceu. Ne vedem diseara.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.