Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Fii serios! Viaţa reală e cu mult mai importantă decât cea virtuală.

=]]]] intr-un fel ai dreptate si iti dau si eu dreptate 100% dar eu glumesc cu el si gandeste-te ca sunt coleg de banca cu el si stia ce voi scrie deci am facut o mica gluma. Dar,iti apreciez remarca :*

Link to comment
Share on other sites

Fii serios! Viaţa reală e cu mult mai importantă decât cea virtuală.

frate, viata virtuala e mult mai importanta. Degeaba esti smek in viata reala daca nu esti smek si in samp... mai bine nu iei bacul, dar măcar stii ca esti lider pe samp sau admin. Degeaba esti bodybuilder, daca nu te cheamă cotet.. intelegi tu

Link to comment
Share on other sites

frate, viata virtuala e mult mai importanta. Degeaba esti smek in viata reala daca nu esti smek si in samp... mai bine nu iei bacul, dar măcar stii ca esti lider pe samp sau admin. Degeaba esti bodybuilder, daca nu te cheamă cotet.. intelegi tu

Nu mai fă miştori de genul pentru că nu-şi au nici rostul, nici locul aici.
Link to comment
Share on other sites

Nu înţeleg de ce mai activezi pe B-Zone dacă nu-ţi convine ownerul.

Si eu nu inteleg de ce tot va certati aici. Aveti pm.

Oricum a facut o gluma, nu a zis serios si nici misto nu a facut, asa ca nu inteleg de ce o iei asa in serios? Zic sa incetati amandoi, totusi...

Link to comment
Share on other sites

O ia in serios pentru ca sa fie vazut bine de staff, mi-e imi zici ?

 

 

Daca nu ai simtul umorului, nu mai te baga in seama cu noi .

 

Shaw , nu ne certam, ti se pare. Eu nu am venit ca sa ma cert pe aici. M-am reapucat pt 2 saptamani ca sa probez noua metoda si ca sa ridic factiunea.

 

Are un conflict cu mine inca de acum 3-4 luni :)

Link to comment
Share on other sites

O ia in serios pentru ca sa fie vazut bine de staff, mi-e imi zici ?

 

 

Daca nu ai simtul umorului, nu mai te baga in seama cu noi .

 

Shaw , nu ne certam, ti se pare. Eu nu am venit ca sa ma cert pe aici. M-am reapucat pt 2 saptamani ca sa probez noua metoda si ca sa ridic factiunea.

 

Are un conflict cu mine inca de acum 3-4 luni :)

Nu-mi pasă ce crezi. Am metodele mele prin care mă fac văzut bine de staff: mult timp petrecut în fața calculatorului, bun simț și devotament. Nu ajungi nicăieri pe pupat și pe lustruit. :)

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

Nu-mi pasă ce crezi. Am metodele mele prin care mă fac văzut bine de staff: mult timp petrecut în fața calculatorului, bun simț și devotament. Nu ajungi nicăieri pe pupat și pe lustruit. :)

Aici ai dreptate. Mai bine iei o functie pe merit si prin "munca" decat pe pupat, pe donat sau cine stie ce cai.

Nu ma refer la acest server, ma refer in general chiar si la viata de zi cu zi, pacat ca la ora actuala in Romania se promoveaza pupincurismul.

 

P.s; Lung nab esti ma. 6 besturi si avem 4 waruri.

Pwp :* #damamcel noi 2 si shaw diseara.

Edited by Ryakk Magnificu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.