Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

http://rpg.b-zone.ro/factions/logs/southernpimps

FRUMOS BA ! FRUMOS! UITATI CE BINE ARATA!

Warurile dezastru, logs dezastru, cam tot..

Noapte buna!

Mai bine 30 in gang si aia 30 stiu macar sa vina la war, decat 40 si 10 incompetenti.

Ai facut ceea ce trebuia si ce era de facut.

Bravo tie. Poate asa unii vor invata ca trebuie sa mai si asculte.

Dar totusi rdt au fost azi 35 on si 31 pe bank lv.

Noi 31 on, 15-16 pe turfuri.

Si bratva,.. au jucat destul de bine mereu erau 4vs 1 si niciodata singuri.

Zic sa incepem sa ascultam de Tyky, coordoneaza excelent, cunoaste turfurile si se pricepe.

Vedem ce facem maine. Succes la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Neata, si eu plec in ceva timp.

Ce clasa esti?

P.s: Neata, deja este miercuri si usor usor se duce saptamana aceasta.

Meh, ne auzim dupa scoala.

Link to comment
Share on other sites

Neata, se pare ca e ultimul meu post aici, acum am vazut ca am fost dat afara aseara, inca nu stiu motivul, dar sper sa aflu.

Bafta mai departe si sper cuceriti LV-ul, ascultati de TyKy si de SiSu ca stiu ei ce fac.

Chiar imi pare rau.

Link to comment
Share on other sites

Salut, tocmai am ajuns acasa.. Un 7 la bio si 10 la info <3, perfect pe ziua de azi,huhue.

 

Talibanezii astia ma dispera cu codu', respectiv desyncul lor de asiatici sau africani. Trag in ei 10 cartuse si ei in mine.. si cred ca am eu desync, apoi ma duc si vad ca-mi iau secunda de la altu' eu crezand ca e lag/am desync,.

 

Sper sa fiti ACTIVI SI SA ASCULTATI. GANDITI SI VOI LA WAR CA NU E GREU. DACA TIKY SPUNE TOTI ACOLO, PAI GANDITI MA CAND MERGETI TOTI ACOLO. Trebuie sa fii incompetent sa te duci intr-un singur loc si sa-ti lasi adversarul sa te omoare din toate directiile. Daca tyky zice mergeti acolo, pai toti in preajma acelui loc spus de tiky, nu in acelasi loc ca s-a vazut aseara ce ati facut ;). V-ati pus toti intr-un loc si v-au bagat la jumate si ne-au dat clear din toate partile. Nu asa se face, dragilor. INCERCATI SA BAGATI ADVERSARII LA JUMATE SI II LUATI DIN CEL PUTIN 2 PARTI.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.