Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@AIM TyKy, Wtf, ce s-a intamplat ma... ? acum m-am trezit si eu, am intrat in joc si vad discutii...pe forum demisii... ce e cu voi ? .... ati spus ca ramaneti aici... infine, e decizia voastra/ta ( pentru cei care plecati )

Link to comment
Share on other sites

@, Ramaneam daca nu isi batea un admin incompetent joc de noi. Asta e inca mai astept sa vina vremea aia cand o sa dau /admin si sa vad si eu oameni calumea ( nu numai pe Karan, Carl , Missy.Ray si alti pe care ii respect! )

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma este admin si el hotaraste viitorul acestui gang.

Bafta baieti, ati fost si veti ramane niste exemple pentru mine.

Vinniee sa intri sa dai /fvr la war ca eu si ups incercam sa pastram hq-ul macar.

Sa vedem noul lider, sper sa se aleaga cat mai repede.

Link to comment
Share on other sites

Bafta fratzica... :*

Baftalos barosane.

Nu va faceti griji pimps nu moare ci reinvie alaturi de noul lider.

Link to comment
Share on other sites

Un ramas bun, sa va aduca aminte de zilele petrecute impreuna!


Succes Pimps sper sa nu ne uitati ! TyKy & Sisu !





Edited by AIM TyKy
Link to comment
Share on other sites

@@AIM TyKy, Multa bafta Tyky, ai fost si vei fi cel mai bun prieteni de pe SA:MP. Tinem legatura...

Inca un player care a cedat la nervii provocati de adminii nostri foarte competenti..GG..tot asa si sa nu va mirati ca ajunge serveru' plin de nabi...

P.S. Nu trebuia sa injuri pentru lider, ca oricum ia cine impinge mai mult, daca intelegi ce zic..

Edited by South Padr3
Link to comment
Share on other sites

@@AIM TyKy,

Ryakk 13 5 1020

Vs 15 bratva. :|

Sa ii multumesc si lui Lung, ca m-a ajutat, ca fara el si fara tactica lui care mi-a explicat-o, nu faceam primul meu score din acest war.

8-1, eu singur vs aproximativ 10 bratva. :)

Pimps nu moare.

#damvaloare

Link to comment
Share on other sites

@@Sniper89, oricum nu aveam ce face. Era imposibil sa castigam, dar macar le-am dat asa oleaca dauna.

Pacat ca imi filmeaza bandicam-ul black screen, ca ii faceam de ras, daca filmam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.